Hair Instagram UGC image @comafrisor

BOTANICAL REPAIR

ONARIM MASKELERİ İLE

GÜÇLÜ SAÇLAR

 

SAÇLARINIZI 4 TEMEL YIPRANMA TÜRÜNE KARŞI NASIL ONARABİLECEĞİNİZİ ÖĞRENİN

Şekillendirme seçeneklerinden (tüm ısı ile şekillendirme aletleri eşit üretilmemiştir), saç rengi açmadan ve boyamadan, UV ışınları ve kirlilik gibi çevresel faktörlerden etkilenerek yıpranan saçlar, ekstra ilgiye ihtiyaç duyabilir. Botanical repair yıpranmış saçlar için onarım maskelerimiz, yıpranmış saçları güçlendirmek ve onarmaya yardımcı olmak için harika bir başlangıç olacaktır. Aşağıda, dört temel saç yıpranma türünü daha yakından inceleyeceğiz ve sizlerle maskelerin ileri bitkisel teknoloji ile geliştirilen saç içinde bağ çoğaltma özelliğini paylaşacağız. Bu sayede, maskelerin onarıcı özelliklerini keşfedebileceksiniz.

 

 

4 temel saç yıpranma türü

 

Karşılaştığımız en tipik saç yıpranmalar taramadan, ısıdan, kimyasal ve çevresel faktörlerden kaynaklanır. Aşağıda, saç deneyiminize en uygun türü daha iyi anlayabilmeniz için bu saç yıpranma türlerini daha detaylı inceleyeceğiz.

 

FİZİKSEL YIPRANMA

 

Tarama, saçtaki karışıklığı açma ve şekillendirme gibi günlük saç bakım rutininizin en basit adımları bile saç hasarı yaratabilir. Özellikle bunları yaparken saçınız ıslaksa, saç tellerinin yapısını bozabilir veya daha fazla kırılmaya yol açabilir.

 

ISI YIPRANMASI

 

Isıdan zarar gören saçlar genellikle kuruluğa, kırılmaya ve saç uçlarındaki ayrılmaya eğilimlidir. Peki bunun en büyük sebei nedir? Isı ile şekillendirme aletleri. Düzleştirici, saç kurutma makinesi veya saç maşası gibi sıcak aletlerin ısı seviyesinin genellikle 230°C'ye kadar yükseldiği için, saçlarınız ısıyı hissederek kuru ve yıpranmış görünecektir.

 

KİMYASAL YIPRANMALAR

 

Boya, perma ve keratin uygulamalarının tümü saçımıza kimyasal zararlar verebilir. Botanical repair boyalı saçlar için onarım servisimiz veya botanical repair onarım maskelerimiz, kimyasal olarak işlem gören her bir saç telini gözle görülür şekilde daha canlı ve güçlü göstermek için harika seçeneklerdir.

 

ÇEVRESEL HASARLAR

 

Saç yıpranması, çok farklı ve şaşırtıcı sebeplerden kaynaklanabilir. Örneğin: Duşunuz. Duşunuzdaki suyun sertliği veya mineral oranı, saçınızın karşılaştığı UV ışınları, kirlilik ve nem miktarı gibi çeşitli faktörler saçınızda büyük bir etki yaratabilir. Bu durum da beraberinde kolay kırılabilen veya kuru saçlar getirebilir.

 

 

Gücünü bitkilerden alan botanical repair

 

Saç maskelerimizi tanıtmadan önce, sizi 100% vegan botanical repair koleksiyonumuzla tanıştırmak istiyoruz. Tüm saç tipleri ve dokuları için formüle edilen bu saç bakım serisi, yıpranmış anında güçlendiren ve kökten uca onarılmasına yardımcı olan %93 doğal türevli* bir sistemdir. Boyalı ve kimyasal işlem görmüş saçlar için güvenli olan bu seri, saçı üç temel katmanında onarır: korteks katmanı, kütikül katmanı ve en dıştaki f-katmanı. Botanical Repair serisi yıpranmış saçlarınızı anında dönüştürmeye yardımcı olur ve saçlarınız daha parlak, daha pürüzsüz ve daha yumuşak görünür.

 

Botanical Repair Intensive Strengthening Masque Light and Botanical Repair Intensive Strengthening Masque Rich

Botanical repair onarım maskelerimiz; mat ve yıpranmış saçları onarmak ve her bir saç telini anında güçlendirmek için formüle edilmiştir. Yıpranmış saçlar iki formül geliştirdik, botanical repair yıpranmış saçlar için onarım maskesi: zengin doku ve botanical repair yıpranmış saçlar için onarım maskesi: hafif doku.

 

Hangi maskeyi deneyeceğinizden emin değil misiniz? İnce ve orta telli saçlara sahipseniz ve ağırlık yapmayan bir saç bakımına ihtiyacınız varsa hafif doku formülü idealdir. Daha yoğun onarım gerektiren orta ile kalın telli saçlarınız varsa, zengin doku formülünü denemelisiniz. Eklenen bitkisel yağlar ve bitki lipitleri ile iki kat daha fazla bakım yapar.** Her ikisi de güçlü bitkisel bileşenleri ile ilk kullanımdan sonra bile güçlü ve onarılmış saçlar sunar. Tercih ettiğiniz maskeyi saç bakımı rutininize eklemek, yıpranmış saçları onarmayı kolaylaştırır.

 

SAÇLARI DÖNÜŞTÜREN İÇERİKLER

 

Harika bir saç bakım ürünü için tüm bileşenlerimizi özen göstererek üretiyoruz. İki botanical repair yıpranmış saçlar için onarım maskemiz de vegandır, hayvan dostudur, silikon veya sülfat içermez.

 

Saçınızı onarmak amacıyla yüksek performanslı maske formülleri üretmek için bilimi, doğanın gücüyle birleştirdik. İlk olarak, bitkisel türevli, saç içinde bağ oluşturan molekülümüz, saçı korteksinde kökten güçlendirmek için yeni bağlar oluşturur. Daha sonrasında, avokado, yeşil çay ve sacha inchi'den oluşan besleyici makro yeşil karışım, kırılmayı önlemeye yardımcı olmak için saç kütikülünü pürüzsüzleştirir. Son olarak ise, bitkisel türevli bir karışım, saçı korumak için dış katmanı olan f tabakasını taklit eder. Bu bileşenler, her tür saç yıpranmasını gidermeye yardımcı olmak için bir araya getirilmiştir.

 

 

 

Botanical repair yıpranmış saçlar için onarım maskelerimizin saç içinde bağ oluşturma gücü sayesinde saç onarımı, bakım rutininizin güçlendirici bir parçası olabilir.

 

 

 

ÜRÜNLERİ SATIN AL

 

 

*Bitkilerden, petrol dışı minerallerden veya sudan.

**Botanical repair yıpranmış saçlar için onarım maskesi: hafif doku ile karşılaştırıldığında.