MERHABA BUKLELER
ELVEDA ELEKTRİKLENMELER

be curly
 

BE CURLY’NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN ÜRÜNLERİMİZDEN BİRİ OLMASININ BİR SEBEBİ VAR

Bunu sadece biz söylemiyoruz, aşağıda müşterilerimizin yorumlarından birkaçını bulabilirsiniz


KIVIRCIK SAÇ İÇİN MÜKEMMEL
Kokusuna bayıldım. Saçlarımı yumuşattı ve elektriklenmeyi aldı.
-Martinsville, VA’den Jniferg

DOĞAL SAÇLARIMI SEVMEMİ SAĞLADI
Bu ürünü kullanmaya başladığımdan beri saçlarımı doğal haliyle bırakabiliyorum.
Saçlarımdaki elektriklenmeyi yok etti ve dalgalarımı belirginleşti. Saçım artık çok daha parlak.
-Raleigh, NC’den Regina

VİDEOMUZU İZLEYİN

 

BE CURLY STYLE PREP
KULLANARAK 3 SAĞLIKLI
SAÇ İPUCU


Saçınızı daha sağlıklı yapmanın yollarını keşfedin.
Jessica Howell en iyi 3 ipucunu favori Aveda ürünlerini
kullanarak sizlerle paylaşıyor.
Aveda ürünleriyle saçlarınız daha sağlıklı.

BE CURLY™ İLE STİLİNİ YARAT

%95 doğal içerikli1
 

1: style-prep ile elektriklenmeyi kontrol altına al
2: curl enhancer
3: curl enhancing hair Spreyi

BUKLELERİNİZİ

be curly co-wash ile yıkayın
Sertifikalı organik babassu yağı ile sülfat içermeyen, az köpüren bakım ürünü:

nazikçe saç derinizi temizler
buklelerinizi nemlendirir
elektriklenmeyi azaltır
yumuşak ve doğal buklelere sahip olun

 

1Bitkilerden, petrol dışı minarellerden ve sudan.
 

2122 uygun saç tipli müşteri tarafından test edilmiştir.
 

3Tarif edildiği gibi kullanıldığında, 5 kullanımdan sonra saçın doğal hali.
 

4Tarif edildiği gibi kullanıldığında, kurutma makinesiyle 5 kurutmadan sonra.
 

 

Bukle Belirginleştirici Be Curly

Daha belirgin bukleler için ihtiyacınız olan şey Be Curly bukle belirginleştirici özel seri. Kıvırcık ve dalgalı saçları belirginleştirmeyi, elektriklenmeye karşı savaşmayı ve saça parlaklık kazandırmayı vadeden Be Curly bukle belirginleştirici seride, dalgalı ve kıvırcık saçlarınız için ihtiyacınız olan tüm ürünleri bulabileceksiniz. “Merhaba bukleler, elveda elektriklenmeler” demek için Be Culry serisini hemen keşfedin!

Be Curly Bukleli Saçlar İçin Şampuan ve Saç Kremi

Bukleli saç bakımı için ihtiyacınız olan şampuan ve saç kremini de Be Curly serisinde bulabilirsiniz. Bukle belirginleştirici şampuan arayanların yardımına koşan Be Curly şampuan, bukle ve dalgalarınızı nazikçe temizlemenize yardımcı oluyor. Bu özel şampuan ile buklelerinizi yatıştırıp parlatırken aynı zamanda daha belirgin kılabilirsiniz. Şampuanın içeriğindeki buğday proteini ve organik aloe bileşimi saç ıslakken aktive oluyor ve kusursuz bir bakım sunuyor. Organik sertifikalı limon, bergamut, portakal ve diğer saf bitki ve çiçek özleri içeren citrus pure-fume™ aromasına sahip Be Curly şampuan kokusuyla da büyülüyor. Şampuanı, ıslak saç ve saç derisine masaj yaparak ve ardından durulayarak kullanabilirsiniz. Daha etkili bir sonuç için Be Curly™ Conditioner ile devam edebilirsiniz. Be Curly™ Conditioner saç bukle belirginleştirici krem ise bukleleri güçlendiriyor, elektriklenmeyi azaltıyor ve saça parlaklık veriyor. Be Curly™ Conditioner bukle belirginleştirici kremi, Be Curly şampuan ile saçlarınızı yıkadıktan sonra ıslak saça masaj yaparak ve daha sonra durulayarak uygulayabilirsiniz.

Daha Belirgin Bukleler Be Curly ile Mümkün

Be Curly bukleli saç bakım ürünleri ile daha belirgin bukleler sizleri bekliyor. Bukleli saçlar için nemlendirici, saç spreyi, şampuan, saç kremi, şekillendirme öncesi bakım losyonu gibi bukleli saçların ihtiyaç duyduğu tüm ürünler bu özel seride. Be Curly bukleli saçlar için nemlendirici, organik sertifikalı babassu yağı ile saçları 3 güne kadar nemlendiriyor. Sülfat içermeyen formüllü bu nemlendirici sayesinde saç derinizi temizlerken; buklelerinizi dengeleyin. Bukleli saç nemlendiricisini ihtiyaç duyduğunuz yerlere saç boyundan uçlara doğru olacak şekilde, ıslak saça yoğun bir şekilde uygulayabilirsiniz. Ardından köklere doğru saç derisine masaj yaparak, etkiyi en iyi şekilde hissedebilirsiniz. Dalgalı ve bukleli saçlarınızı şekillendirirken ihtiyaç duyacağınız şekillendirme ürünü ise Be Curly bukleli saçlar için şekillendirme öncesi bakım losyonu. Saçlarınızı şekillendirmeden önce bu ürünle saçlarınıza bakım uygulayarak, en iyi şekillendirme sonucunu elde edebilirsiniz. Bu özel ürün elektriklenmeyi ve dağılmayı tüm gün önlerken; saçın kolay taranmasını sağlıyor ve aynı zamanda saçı nemlendiriyor, bukleleri belirginleştiriyor. Be Curly bukle belirginleştirici saç spreyi ise, bukleleri tüm gün kontrol altına alıyor ve aynı zamanda güçlendiriyor. Mısırdan elde edilen bileşenler, saçlarınızın yumuşacık olmasını sağlıyor. Bukleli saçlar için özel olarak formüle edilen bu spreyi nemli veya kuru saça 25-30 cm uzaklıktan sıkın ve muhteşem bukleleri sertleştirmeden sabitleyin.

Kıvırcık ve Dalgalı Saçlar İçin Aranan Mükemmellik

Be Curly, kıvırcık ve dalgalı saçlar için mükemmellik sunuyor. %95 doğal içerikle formüle edilen Be Curly serisi gücünü bitkilerden alıyor ve bukleler için en iyi bakımı sizlerle buluşturuyor. Bukleli saçlarınızı temizlerken de şekillendirirken de tüm aşamalarda Be Curly ile stilinizi yansıtın. Aveda’nın en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Be Curly ile siz de vakit kaybetmeden tanışın! Daha fazla saç bakım ürünü içinse Saç Bakım kategorimizi incelemeyi unutmayın.