nutriplenish hair care

Nemli, yenilenmiş ve gözle görülür şekilde canlı saçlar

nutriplenish
Omega-5 bakımından zengin organik nar yağı ile sunduğu besin değeri güçlü derinlemesine nem sayesinde saçı besler ve kalıcı bir nem sunar.

nutriplenish alışverişlerinizde geçerli
120 TL değerinde hediye setinizi unutmayın!
Kod: favorinem

Saçınıza en uygun şampuan ve saç kreminin hangisi olduğunu mu merak ediyorsunuz?

nutriplenish hafif nemlendirme: 1A, 2A, 2B, 2C

nutriplenish yoğun nemlendirme: 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C


Saçınız için en ideal besleyici nemlendirmeyi mi arıyorsunuz?

Shop Nutriplenish Light

Hafif nemlendirme
Hızlı emilen hafif yapılı yağlar.  

Shop Nutriplenish Deep

Yoğun nemlendirme
%50 daha fazla bitkisel yağ ile zenginleştirilmiştir.  

nutriplenish treatment masques - nutrient-powered hydration for all hair types and textures.

YENİ besin değeri yüksek saç bakım maskeleri.
Anında x4 kat daha fazla nemlendirme*.

nutriplenish™ nemlendirici saç bakım maskeleri:
hafif veya yoğun nemlendirme

%96 doğal türevli,** hayvan dostu ve vegan.

*Bakım yapılmamış saça kıyasla dört kat daha fazla nemlendirme.

** Bitkilerden, petrol dışı minerallerden veya sudan. Nutriplenish™ Nemlendirici Saç Bakım Maskeleri,
ISO standartlarına dayanarak %96 doğal türevli üretilmiştir.


Saçlarınız için en ideal nutriplenish™ kuru saçlar için nemlendirici saç bakım maskesi hangisi?

Shop nutriplenish treatment masque: light moisture

kuru saçlar için hafif nemlendirici maske
• Ultra hafif yapılı krem formül, saçta ağırlık yapmadan nemlendirir.
• İnce ve orta telli saçların tüm dokuları için idealdir.

Shop nutriplenish treatment masque: deep moisture

kuru saçlar için yoğun nemlendirici maske
• Lüks kremsi formülü ile en kuru saçlara bile nemini geri kazandırır.
• Orta ve kalın telli saçların tüm dokuları için idealdir.
• Hafif dokulu maskeye kıyasla x2 kat daha fazla besin değeri yüksek yağ içerir.

SAÇ BAKIMINIZI KİŞİSELLEŞTİRİN

Saç ve Saç Derisi Analizi

İhtiyacınıza yönelik ve sadece size özel yüksek performanslı, doğal içerikli saç bakım rutinleri ve ürün önerilerimizi öğrenin.

Aveda is 100% vegan. Now and forever.

100% Vegan. Şimdi ve sonsuza dek.


Besin değeri yüksek içeriklerle nemlendirme

Nemli ve gözle görülür şekilde canlı saçlar, besin değeri güçlü içeriklerden oluşan bir nemlendirmenin sonucunda oluşur.


Saçınıza en uygun durulanmayan kremi seçin

Shop Nutriplenish leave-in conditoner

nutriplenish
nemlendirici durulanmayan saç kremi

Tüm saç dokuları için hafif yapılı ve hızlı emilen süper besin formülü.

Shop nutriplenish daily moisturizing treatment

YENİ nutriplenish
günlük nemlendirici bakım

Orta ve kalın telli saçlar için yoğun nemlendirici süper besin formülü.

Kuru Saç İçin Bakım: Nutriplenish

Kuru saçlarınızı canlandırmak ve güçlendirmek için aradığınız bakım Nutriplenish ile sizleri bekliyor. Nutriplenish kuru saçlar için bakım ürünleri arasında nemlendirici maskeden saç kremine, çok amaçlı saç bakım yağından kuru saçlar için şampuana aradığınız tüm saç ürünleri bulunuyor. Dokusunu ve parlaklığını koruyabilmek için ihtiyacı olan nemi tutamayan kurumuş saçlarınıza en iyi şekilde bakım yapabilmenizi sağlayacak Nutriplenish kuru saçlar için bakım ürünleri ile vakit kaybetmeden tanışın!

Kurumuş Saçlar İçin Şampuan

Kuru saç bakımı ve temizliği için ihtiyacınız: Nutriplenish şampuan. Saçı derinlemesine nemlendiren kremsi formülüyle öne çıkan Nutriplesh şampuan; silikon, sülfat, paraben, glüten, mineral yağı ve petrolatum içermiyor. Daha pürüzsüz bir his ve gözle görülür derecede sağlıklı saçlar için ihtiyacınız olan bu kuru saç şampuanı, saçları gerekli yağlarından mahrum bırakmadan nazikçe temizliyor. Üstelik %94 doğal içerik türevli şampuan, içeriğinde bulunan Omega 5 zengini nar yağı ile saçları derinlemesine besliyor. Canlı, parlak ve sağlıklı görünen saçlar Nutriplenish şampuan ile artık hayal değil! Kuru saç için şampuan önerisi arıyorsanız Nutriplenish şampuan ile tanışmanın şimdi tam zamanı… Tüm kuru saç tipleri için uygun bu şampuan, saçları derinlemesine nemlendirirken içeriğindeki mago yağı sayesinde aynı zamanda saçın yumuşak ve pürüzsüz hissetmesini de sağlıyor. Islak saça diplerden uçlara doğru uygulayarak kullanabileceğiniz bu şampuanın etkisini arttırmak için rutine Nutriplenish Light Moisture saç kremi ile devam edin.

Kuru Saçlar İçin Saç Kremi

Saç bakım rutininizi kuru saçlar için saç kremi ile destekleyin. Kuru saçlar için saç kremi önerileri arıyorsanız Nutriplenish serisinde yer alan farklı özelliklerdeki kuru saç bakım kremlerini inceleyebilirsiniz. Kuru saçlar için hafif nemlendirici ve yoğun nemlendirici saç kremlerinin yanı sıra hem kuru hem de bukleli saç tipleri için uygun saç kremi seçeneği de bulunuyor. Nutriplenish saç kremleri, kremsi formülü ile kuru saçlar için derinlemesine nemlendirme sunuyor. Daha pürüzsüz bir his ve gözle görülür derecede sağlıklı saçlar için ihtiyacınız olan saç kremini seçerek saç bakım rutininizi kusursuz hale getirebilirsiniz. Eğer saçlarınız hem kuru hem de bukleli yapıda ise Nutriplenish bukle belirginleştirici nemlendirici jel kremi tercih edebilirsiniz. Dalgalı, bukleli ve kıvırcık saçlara nem sunan bu özel krem aynı zamanda bukleleri belirginleştirir ve bukleli saç stilini uzun süre korur.

Kuru Saçlar İçin Maske

Kuru saç bakımı için kullanabileceğiniz ürünlerden biri de nemlendirici maskeler. Kuru saçlar için maske seçiminizi Nutriplenish kuru saçlar için hafif nemlendirici maske veya kuru saçlar için yoğun nemlendirici maskeden yana kullanabilirsiniz. Yoğun nemlendirici etkili ve zengin dokulu kuru saç maskesi, tüm saç tiplerini bakım yapılmamış saçlara kıyasla 4 kat daha fazla nemlendiriyor ve besliyor. İçeriğindeki güçlü besin değerine sahip bileşenler sayesinde kuru ve mat saçları derinlemesine nemlendirirken aynı zamanda saçlara parlaklık kazandıran bu maske ile daha yumuşak saçlara sahip olabilirsiniz. Orta ve kalın telli saçlar için ideal olan yoğun nemlendirici maske ile parlak ve göz alıcı saçlara merhaba deyin. Çok kuru saçlar için maske arıyorsanız, kullananların %96'sının daha parlak ve kontrol edilebilir saçlara sahip olduğu yorumunu yaptığı, yoğun nemlendirici etkili maskeyi çok seveceksiniz. Nutriplenish kuru saçlar için hafif nemlendirici etkili maske ise daha canlı ve pürüzsüz saçlar için vazgeçilmez. Kuru ve mat saçları anında nemlendirmeye yardımcı olan ve yenileyen bu maske ince ve orta telli saçlar için ideal bir bakım maskesi olarak öne çıkıyor. Kuru saç için yağ, kuru saç bakım rutininizde mutlaka olması gereken ürünler arasında yer alıyor. Nutriplenish çok amaçlı saç bakım yağı, 100% doğal içerikli formülüyle tüm saç tiplerini derinlemesine nemlendiriyor ve parlaklık katıyor. İstendiği zaman kullanılabilen bu kür sayesinde saç kaybolan nemi geri kazanıyor.