SAÇ BAKIM YAĞI İLE

SAÇINIZIN NEMİNİ ARTIRIN

 

NUTRIPLENISH ÇOK AMAÇLI SAÇ BAKIM YAĞININ NEMLENDİRME GÜCÜ

Son trend saç bakım ürünlerinden biri saç bakım yağıdır. En iyi saç bakım yağları saça birçok yönden fayda sağlayabilir ve özellikle kuru saçı nemlendirmek ve nemi saça hapsetmeye yardımcı olmak için mükemmel bir çözümdür. İster saç yağı dünyasında yeni olun ister bir yağ uzmanı olun, nutriplenish çok amaçlı saç bakım yağımız başlamak için harika bir nokta. Nasıl kullanıldığını anlamak için, ilk etapta saçınızın nasıl kuruyabileceğini ve nutriplenish çok amaçlı saç bakım yağının ihtiyaç duyduğu nemi nasıl sağladığını anlatacağız. Saç nemlendirmenizi en üst düzeye çıkarmak için içerdiği 5 güçlü yağı ve ürünü kullanmanın 5 yolunu da keşfedeceğiz.

 

 

Saçlar Neden Kurur?

 

"Saçım neden bu kadar kuru?" diye sık sık merak ediyorsanız kuru saçın sebebini anlamak önemlidir. Nemli ve canlı saçlar, saç tellerinizin parlak, yönetilebilir ve güçlü kalmasına yardımcı olan lipitler içerir.

 

Saçınız şampuanlama, düzenli aşınma ve yıpranma veya kimyasal hasar nedeniyle lipitlerini kaybeder ve nemi azalır. Bu, saçın kuru ve kırılgan olmasını sağlar. Kuru saç da kolayca karışır ve kaybedilen lipitler nedeniyle sertleşir.

 

Bazı insanların doğal olarak daha kuru olma eğiliminde olan saçları olsa da, günlük saç bakımı rutininiz de sorunun bir parçası olabilir. Saçınızı ısı ile şekillendiriyorsanız, nemini alıyor olabilirsiniz veya yaşadığınız iklim de saçınızı etkileyebilir. Bu nedenle, herkesin kuru saç ihtiyacı farklı olabilir. Saç bakım yağı ile saçın nasıl nemlendirileceğini öğrenmek, saçın her gün sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olabilir.

 

 

Türünün tek örneği nem kahramanı

 

nutriplenish çok amaçlı saç bakım yağı, saç bakım yağında bir yeniliktir çünkü %100 doğal türevli* bir formülde besleyici besinler ile güçlendirilmiş nem sağlar. Birinci sınıf saç yağımız vegan ve %94 doğal türevli* nutriplenish yüksek performanslı nemlendirici saç bakımı koleksiyonumuzun bir parçasıdır. İster kuru saçınızı yenileyin ister doğal besinler ile parlaklık katın, bu favori yağı saç bakım rutininizin bir parçası olarak kullanmayı çok seveceksiniz.

 

Süper besinler ile desteklenen nutriplenish çok amaçlı saç bakım yağı, çok sayıda fayda ile pek çok nem ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Tüm saç tiplerini ve dokularını, en kuru saçları bile daha kolay yönetilebilir hale getirmek için nemlendirmeye yardımcı olmak için formüle edilmiştir. 5 güçlü yağ ile oluşturulmuştur ve kuru saçları nemlendirmeye, parlaklığı geri kazanmaya yardımcı olur. Her bir saç telini anında besler, şekillendirerek kırılgan ve yıpranmış saçları geri kazandırır.

 

Bitirici bir yağ olarak, her bir teli yumuşatır, parlak bir görünüm için kabarmayı yatıştırır, ayrıca saç yumuşaklığını önemli ölçüde artırır. Boyalı ve kimyasal işlem görmüş saçlar için de güvenlidir. Nutriplenish çok amaçlı saç bakım yağımız ile ilgili en sevdiğimiz şeylerden biri ise tatlı, güzel ve taze aromasıdır. Botanik Aroma Laboratuvarımızdaki pure-fumer, saçınız için çiçeksi, narenciye ve baharatlı bir koku oluşturmak için sertifikalı organik kakule, zencefil ve limon otu ile birlikte kakao kullandı.

 

ÖDÜN VERMEYEN SAÇ BAKIM YAĞI

Saç bakım yağınız silikon içeriyor mu? nutriplenish çok amaçlı saç bakım yağı, silikon, sülfat temizleyici, paraben, glüten, mineral yağ veya petrolatum içermez ve kuru saça ideal nemlendirme sağlamak için doğanın gücünü kullanır.

 

Size ve Dünya'ya özen göstermek için formüle edilmiş nutriplenish çok amaçlı saç bakım yağımız, saçınızda kullanırken kendinizi iyi hissetmeniz için sorumlu bir şekilde elde edilen yağlarla doludur. Cam şişe ayrıca saç bakımı koleksiyonunuza lüks bir dokunuş katar, yeniden kullanılabilir ve geri dönüştürülebilirdir. Taşınabilir boyutu, onu her zaman yanınızda taşıyabilmeniz için de idealdir.

 

 

5 güçlü yağ

 

5 güçlü yağ ve 5 farklı kullanım yolu ile nutriplenish çok amaçlı saç bakım yağı, saç nemini en üst düzeye çıkarmak için oluşturuldu. Saçınıza aşırı nem ve parlaklık katan konsantre bir yağ karışımı içerir: avokado yağı, jojoba yağı, mango yağ, hindistancevizi yağı ve organik nar çekirdeği yağı.

 

Bu yağların 5'i de saçınıza zengin nemlendirme katsa da, lüks organik nar çekirdeği yağı bizim yıldız içeriğimizdir. Besin açısından yoğun bir süper gıda olan bu yağ, omega-5 yağ asitleri ile doludur. Gür ve gözle görülür şekilde daha canlı görünen saçlar için de yüksek nemlendirme özellikleri sağlar.

 

Saç bakımı koleksiyonunuzun

ihtiyaç duyduğu süper ürün.

 

Nutriplenish çok amaçlı saç bakım yağını kullanmayı sevdiğimiz 5 yöntem, mat, kuru saç tellerini canlandırmak ve eski haline getirmek için mükemmel bir saç bakımı sağlıyor. İmza niteliğindeki saç bakım yağı ritüellerinizi oluşturmak için favori kullanımlarınızı eşleştirmenizi öneririz.

 

Illustration of a showerhead and Nutriplenish bottles.
1) Şampuan öncesi bakım: Yeni ve yoğun nemlendirici bir

rutin için şampuanlamadan önce kullanın.

Nasıl kullanılır?: Kuru saça saç derisinden uçlara kadar eşit şekilde uygulayın. Şampuanlayın.

Illustration sun and Nutriplenish Multi-Use Hair Oil bottle.
2) Durulanmayan bakım: Şekillendirmeden önce saçları

nemlendirmek için mükemmel bir bakımdır ve saçları

şekillendirirken besler. Bu ayrıca saçın süper yumuşak,

pürüzsüz ve parlak kalmasına yardımcı olur.

Nasıl kullanılır?: Elinize 1-2 pompa ürün alın ne nemli saça eşit şekilde uygulayın. İstediğiniz gibi şekillendirin.

Illustration of hands and Nutriplenish Multi-Use Hair Oil bottle.
3) Saç derisi masaj yağı: Kendinize evde, kuru saç derisi bakımı

ile rahatlatıcı bir spa anı yaratın.

Nasıl kullanılır?: Ultra nem için saç derisine uygulayın ve

duyularınızı rahatlatmak için dairesel hareketlerle masaj yapın. Uzman önerisi: Gerginliği azaltmaya yardımcı olmak için

5 basınç noktasına konsantre olun.

Illustration of hair dryer, comb and Nutriplenish Multi-Use Hair Oil bottle.
4) Şekillendirme sonrası bitirici yağ: Isıyla şekillendirilmiş

saçlara ışıltı verir ve uçları pürüzsüzleştirir.

Nasıl kullanılır?: Kuru saçta ortalardan saç uçlarına kadar küçük miktarlarda kullanın.

Illustration of a half moon and Nutriplenish Multi-Use Hair Oil bottle.
5) Gece bakım yağı: Gece boyunca önemli ölçüde nemlenmesine,

bakım yapılmasına ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olur.

Nasıl kullanılır?: Kuru saçınıza saç derisinden uçlarına kadar uygulayın ve saça nazikçe masaj yapın. Durulamayın. Ertesi sabah şampuanlayın.

 

Saç yağımızla ilgili en iyi şeylerden biri kişiselleştirilebilir kullanımıdır. Saç tipinize ve ihtiyacınıza bağlı olarak günlük veya özellikle kuru saç günlerinde kullanabilirsiniz. Saçlarınız ekstra kuruysa doğrudan uçlarınıza da uygulayabilirsiniz.

 

 

 

Nem ihtiyacınız ne olursa olsun, nutriplenish çok amaçlı saç bakım yağı saçınızın canlanmasına ve parlaklığını geri kazanmasına yardımcı olur.

 

 

 

 

ÜRÜNLERİ KEŞFEDİN

 

 

*Bitkilerden, petrol dışı minerallerden veya sudan.