‘‘SAÇ DÖKÜLMESİ İÇİN
EN İYİ ÇÖZÜM! ARTIK DUŞTA
SAÇLARIM DAHA AZ DÖKÜLÜYOR’’

-MORONGO VALLEY, CA KULLANICI YORUMU


INVATI ADVANCED™ 3-ADIMLI SİSTEM

Saç dökülmesini %53'e kadar önlemeye yardımcı olur.*
Günlük kullanıma uygundur.

*Saç taramalarına bağlı dökülmelerde invati advanced™ 3 adımlı bakım sisteminin 12 haftalık düzenli kullanımında.
**invati advanced™ saç dökülmesine karşı hafif dokulu şampuan ile karşılaştırıldığında.
***Masaj yapıldığında.

Click here to Shop now for invati advanced intensive hair and scalp masque

Anında dolgunlaşan saçlara sahip olun.

YENİ invati advanced™ yoğun dolgunlaştırıcı maske
Saçı besler, incelen saçları dolgunlaştırır, güçlendirir ve nemlendirir.
%98 doğal türevli*. Vegan.

*Bitkilerden, petrol dışı minerallerden ve sudan.

Learn about invati advanced discovery sets

YENİ invati advanced
tanışma setleri
özel kutusunda
%15 indirim fırsatı ile!

Gücünü bitkilerden alan formüller ile saçınızı anında dolgunlaştırın.

*Ayrı satın alınan seyahat boy ürünlere kıyasla %15 indirimli fiyat.

INVATI ADVANCED™
SİZİN İÇİN EN DOĞRU ÜRÜN OLABİLİR EĞER:

İncelmiş saçlarınız sizi endişelendiriyorsa. At kuyruğu, kaynak gibi saçı geren modeller nedeni ile kırılmış saçlara sahipseniz. Yaşlanma veya hamilelik sonrası dönem için önlem almak istiyorsanız.

INVATI ADVANCED™ içermez;

• Petrol
• Paraben
• Mineral Yağ
• Sentetik Parfüm

İNVATİ ADVANCED’NİN GÜÇLÜ DOĞASI

Wintergreen ağacından elde edilen salisilik asit, gözenekleri tıkayan ölü deriyi temizler.
Organik sertifikalı amla saçı kalınlaştırır.
Patentli bio-mayalı karışımımız ginseng ve organik sertifikalı zerdeçal gibi Ayurvedic bitkilerle birleşerek saç derisini canlandırır.
Mandalina kabuğu ve Japon knotwood bitkisi saçın doğal keratin üretimini destekler.

INVATI MEN™
SAÇ DÖKÜLMESİ ÇÖZÜMLERİ

Her 5 erkekten 4’ü saçlarını daha güçlü ve dolgun hissettiğini söylüyor.*

*invati men™ bakım sisteminin 12 haftalık düzenli kullanımında.

 

Kadın Saç Dökülme Karşıtı Ürünler

Aveda’nın kadın saç dökülmesi karşıtı ürünleri Invati Advanced serisinde sizleri bekliyor. Invati Advanced saç dökülme karşıtı ürünler, incelmiş saçların güçlendirilmesine ve saç dökülmesinin azalmasına yardımcı olmak için özel olarak formüle ediliyor. Formül, zayıf ve incelmiş saçları güçlendirmek ve daha dolgun görünmelerini sağlamaya yardımcı olmak için %94 doğal türevli bileşenlerden oluşuyor. Saç dökülmesini %53’e kadar önlemeye yardımcı Invati Advanced koleksiyonunu vakit kaybetmeden keşfedin!

Aveda Invati Advanced Şampuan, Maske, Serum ve Dahası

Aveda Invati Advanced koleksiyonu, saç dökülmesine karşı şampuan (hafif ve zengin doku seçenekleriyle), dökülme karşıtı dolgunlaştırıcı saç kremi, dökülme karşıtı saç serumu, yoğun dolgunlaştırıcı maske ve saç dolgunlaştırıcı köpük ürünlerinden oluşuyor. Koleksiyonda yer alan Aveda Invati Advanced şampuan ve saç kremi incelmiş ve seyrelmiş saçları güçlendiriyor, saçların daha dolgun ve canlı görünmesine yardımcı oluyor.

Aveda Invati Advanced Saç Dökülmesine Karşı 3 Adımlı Sistem Nasıl Çalışır?

Aveda Invati Advanced şampuan, saç kremi, saç serumu, dolgunlaştırıcı maske ve köpük saçta etkili sonuçlar sunmak için gücünü doğadan alıyor. Kadınlarda saç dökülmesine karşı çözüm sunan Invati Advanced şampuan, saç derisini temizlemeye, saç folikülünün tıkanmasına ve dolayısıyla saçların büyümesinin durmasına neden olabilecek fazla yağı, kiri ve gözenekleri tıkayabilecek maddelerden arınmasına yardımcı oluyor. Invati Advanced saç dökülmesine kaşı saç kremi ise; her bir saç telini ağırlık yapmadan besliyor, dolgunlaştırmaya yardımcı oluyor ve gün boyu dolgun saç görünümü sunuyor. Saç dökülmesine karşı saç serumu ise saç derisinin doğal keratin üretimini destekleyerek saçları anında dolgunlaştırmaya yardımcı oluyor ve masaj yaparak uygulandığında saç derisini canlandırıyor. Siz de daha dolgun saçlara sahip olmak için Aveda Invati Advanced koleksiyonunu keşfedin ve şimdi satın alın.

Saç dökülmesi neden olur?

Saç dökülmesi hormonal, besin eksikliği ve dış etkenlerden dolayı meydana gelebiliyor. Saç yapısına uygun olmayan ürünlerin kullanımı da dökülme sorunlarının oluşmasına sebep olabiliyor. Aveda Invati Advanced serisi kadınlarda saç dökülme sorunlarının giderilmesine yardımcı oluyor. Invati Advanced şampuan, saç kremi ve serum saç köklerine ve yapısına etki ederek daha dolgun bir görünüm sunuyor.

Saç dökülmesi nasıl önlenir?

Saç dökülmesini önlemek için saç yapısına uygun ürünlerin kullanılması gerekiyor. Dolgunlaştırıcı ve onarıcı etkili Invati Advanced serisi farklı saç tiplerine uyum sağlayabiliyor. Doğal içerik türevli ürünler saçları kökten uca beslerken dolgun bir görünüme kavuşmasını da sağlıyor. Ayrıca ince telli saçlarda görülebilen seyrek görünümün giderilmesine de yardımcı oluyor.

Saç dökülmesine ne iyi gelir?

Saç dökülmesini önlemek için bitkisel içerikli ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Çünkü çeşitli kimyasallar saç ve saç köklerinin tahrip olmasına sebep olabiliyor. Aveda Invati Advanced serisinde yer alan ürünler saç dökülmesi sorunu için özel olarak ve doğal türevli içeriklerle geliştiriliyor. Saç kremi, şampuan, serum ve maske gibi ürünlerin yer aldığı Invati Advanced serisi, düzenli kullanımda saç dökülmesini %53’e kadar azaltıyor.

Saç dökülmesi için hangi şampuan kullanılmalı?

Saç dökülmesi sorunu için doğal türevli ve hafif şampuanların tercih edilmesi son derece önemli. Bu tür şampuanlar saç ve saç köklerini onarırken dolgun bir görünüm de sağlıyor. Invati Advanced şampuan %95 oranında doğal içeriğe sahip. Organik sertifikalı ürün, bitkilerin güçlü etkisiyle saçları arındırırken kırık ve dökülme sorunlarının oluşmasını da önlüyor. Ayrıca saçları daha hacimli ve gür bir görünüme kavuşturuyor.