Aveda is proud to be 100% Vegan Now and Forever.


Aveda artık %100 vegan.
Doğal türevli ve yüksek performanslı formüllerimizin sizi dönüştürürken içinde yaşadığımız dünyaya nasıl özen gösterdiğini keşfedin.


_______________________________________________________________________________________________________________________________


İçeriklerimizin doğallığı bize güç verir
 

%100 vegan içeriklerimiz hakkında  daha fazlasını öğrenin.

YÜKSEK PERFORMANSLI FORMÜLLER

%100 vegan içeriklerimiz hakkında
daha fazlasını öğrenin.

 

Aveda is supporting #Veganuary. Take the Pledge today.

VEGAN HAREKETE KATILIN
 

Vegan seçimler için global bir hareket olan Veganuary'yi destekliyoruz.

Siz de katılmak için veganuary.com adresine gidin. *

*Tıkladığınızda, Veganuary ile ilgili daha fazla bilgi almak için Veganuary.com’a yönlendirileceksiniz.

Learn more about Vegan beaut with Aveda Ambassador Arizona Muse

Arizona Muse ile
vegan güzellik

İklim aktivisti ve model Arizona Muse,
%100 vegan Aveda favorilerini paylaşıyor.


Arizona'nın vegan favorilerini keşfetmek için alışverişe başlayın.
Aveda Global Sürdürülebilirlik Sözcüsü Arizona Muse, %100 vegan saç bakımı favorilerini paylaşıyor.
 

Aveda Vegan Kozmetik Ürünleri ile Tanışın!

Kişisel bakım ve güzellik rutininizi Aveda’nın doğal türevli ve yüksek performanslı ürünleri ile mükemmelleştirmeye ne dersiniz? Saç bakımından saç şekillendirme ürünlerine, cilt bakımından makyaj ürünlerine güzellik ve kişisel bakım için aradığınız tüm ürünleri Aveda’nın zengin ürün yelpazesinde bulabilirsiniz. Üstelik Aveda yalnızca size değil doğaya da iyi bakıyor… Aveda’nın tüm ürünleri %100 vegan ve doğal türevli içeriklerle formüle ediliyor. Gücünü doğadan alan formüllerimizin sizi dönüştürürken içinde yaşadığımız dünyaya nasıl özen gösterdiğini de keşfedebilirsiniz. Vegan kozmetik ürünlerimiz ile siz de hem kendinize hem de doğaya iyi bakın… Bunun için Aveda %100 vegan kozmetik ürünleri ile vakit kaybetmeden tanışın!

Vegan Kozmetik Nedir?

Vegan kozmetik; hayvansal ya da hayvanlardan elde edilen süt, yumurta, bal gibi hiçbir içeriği formülünde bulundurmayan kozmetik ürünlerini ifade eder. Aveda ürünleri şimdi ve daima %100 vegan içeriklerle formüle ediliyor. Formüllerimizin hiçbirinin üretim aşamasında hayvanları denek olarak kullanmıyor, kullandırtmıyoruz. Ürünlerimiz gücünü doğadan biz ise gücümüzü içeriklerimizin doğallığından alıyoruz. Yalnızca içerik konusunda değil üretim konusunda da bu denli hassas ve titiz davranıyoruz. Bu bakış açısıyla üretimden ambalaja kadar sürdürülebilirliğe önem veriyoruz.

Aveda Vegan Kozmetik Ürünleri ile Vegan Güzellik

Türkiye’de vegan kozmetik ürünleri arayanların ilk tercihlerinden olan Aveda, güzellik ve kişisel bakım rutininizin olmazsa olmazlarını sizlerle buluşturuyor. Vegan kozmetik markaları arasında öne çıkan Aveda’da saç, cilt, vücut ve erkek bakımının anahtar siluetlerine vegan kozmetik ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. %100 vegan içeriklerle formüle ettiğimiz ürünlerimizle siz de vegan güzelliğin kapılarını aralayabilirsiniz. Yüksek performanslı formüllerimizi düzenli olarak kullandığınızda arzu ettiğiniz sonuçlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Güzellik Rutininize Eşlik Edecek Vegan Kozmetik Ürünler

Vegan kozmetik ürünler güzellik rutininizde sizlere en iyi şekilde eşlik eder. Saç bakımının olmazsa olmazları şampuan, saç kremi, saç maskesi, saç yağı, tarak gibi vegan saç bakım ürünleri ile hayal ettiğiniz saçlara sahip olabilirsiniz. Vegan cilt bakım ürünleri arasında öne çıkan yüz maskesi, cilt serumu, göz kremi, cilt nemlendirici ve dudak bakım ürünleri ile ise cildinize hak ettiği bakımı sunabilirsiniz. Vegan makyaj ürünleri de Aveda’da! Güzelliğinize güzellik katacak ruj, lipstick, kaş ürünleri ve daha fazlasını Makyaj koleksiyonumuzdan inceleyebilirsiniz. Kendine iyi bakan erkekler için özel olarak geliştirilen kişisel bakım ürünleri ise Erkek Bakım Ürünleri kategorimizde sizleri bekliyor. Aveda’nın gücünü doğadan alan özel formülleri ile siz de hemen tanışın!

Bunları Bilmenizi İsteriz!

• Temmuz 2019’dan beri tüm ürünlerimiz vegan olarak üretilmektedir.

• Ürünlerimiz, Aveda’nın yenilenebilir enerji katkıları ve kontrollü karbon salınımı yardımıyla güneş enerjisi ve/veya rüzgâr enerjisi ile desteklenerek üretilmektedir.

• Formüllerimiz hazırlanırken bitkilerden, petrol dışı minerallerden ve/veya sudan yardım alınmaktadır.

• Aveda vegan kozmetik ürünleri bitki gücü ile sürdürülebilir şekilde yaratılmaktadır.

• Ürünlerimiz ambalajlanırken sadece %100 geri dönüştürülmüş plastikler kullanılmaktadır.

• Ürünlerimiz minimum %90 doğal türevli içeriklerle formüle edilmektedir. Aveda olarak doğadan ve bitkilerden güç alıyoruz ancak doğanın sömürülmesini desteklemiyoruz.