Doğadan Gelen Daha Dolgun Saçlar

invati men™ saç dökülmesi çözümleri

 

Saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur*
%98 doğal türevli2 invati men
Her 5 erkekten 4'ü saçlarını daha güçlü ve dolgun hissettiğini söylüyor

invati men alışverişlerinizde geçerli
150 TL değerinde hediye dökülme karşıtı setinizi unutmayın!
Kod: favorierkek


 

VİDEOMUZU İZLEYİN

 

 

DOĞADAN GELEN DAHA DOLGUN SAÇLAR

invati men ™ çözümleriyle daha kalın saçlar elde etmek için doğanın gücünü nasıl kullanabileceğinizi görün.
 

112 hafta sonra invati men ™ sistemi klinik testinde kırılma nedeniyle.

 

2Bitkilerden, petrol dışı minerallerden veya sudan.

 

3 12 haftalık tüketici testinde.

Erkek Saç Dökülmesine Çözüm: Invati Men Serisi

Erkek saç dökülme sorununa meydan okuyan Invati Men serisi Aveda ayrıcalığıyla sizlerle. Hem erkeklerde saç dökülmesinin önüne geçen hem de daha dolgun görünümlü saçlarınızla her ana hazır olmanızı sağlayan bu özel seri ile saçlarınızı güçlendirin. Erkek saç bakımı konusunda öne çıkan serilerden olan Invati Men şampuan ve serum seçeneğiyle etkili bir işlev sunuyor. Doğadan gelen daha dolgun saçlar için %98 doğal türevli içeriklerle hazırlanmış olan Aveda Invati Men serisini hemen keşfedin!

Invati Men Erkek Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Erkek saç dökülmesine karşı şampuan arayanların ilk tercihi Invati Men şampuan oluyor. Bu özel şampuanı kullanarak, gözeneklerin tıkanmasına sebep olan yağı temizleyebilir ve saçlarınızı derinlemesine arındırabilirsiniz. Organik sertifikalı sedir ağacı, köknar, diğer saf çiçekler ve bitkisel özler içeren Aveda'nın kendi pure-fume™ aroması da Invati Men erkek saç dökülmesi karşıtı bu harika şampuanda! Invati Men erkek tipi saç dökülmesi şampuanı ile gözeneklerin tıkanmasına neden olan fazla yağı temizleyebilir ve salisilik asit sayesinde saç derinizi yenileyebilirsiniz. %98 doğal içeriği ile gücünü bitkilerden alan bu şampuanı, ıslak saç ve saç derisine masaj yaparak ve ardından da iyice durulayarak uygulayabilirsiniz. Saç dökülmesi sorununa karşı en iyi sonuç için, Invati Men™ Scalp Revitalizer ile birlikte kullanmayı unutmayın.

Invati Men Erkekler İçin Dökülme Karşıtı Serum

Saç dökülmesine karşı en iyi şampuan erkekler için Invati Men şampuan. Bu şampuanı Invati Men™ Scalp Revitalizer serum ile birlikte kullandığınızda dökülmeyi etkili bir biçimde azaltabilmeniz mümkün. Bu özel ikiliyi kullanan 5 erkekten 4'ü saçlarının daha güçlü olduğunu ve daha kalın göründüğünü söylüyor. Erkek saç dökülmesine karşı serum arayanların favorisi Invati Men serum, saçları anında kalınlaştırmak için amla bitkisi ile formüle ediliyor. İçeriğindeki güçlü bitkiler, saça masaj yaparak uygulandığında saç derisine canlılık kazandırıyor. %98 doğal içeriğe sahip bu özel saç serumunu günde bir kez, önden arkaya, sağ ve sol tarafa düz bir çizgi şeklinde uygulayabilirsiniz. Serumu masaj yaparak uygulayın ve durulamayın. Saçlarınızı serum ile şekillendirin ve çıkmaya hazırsınız!

Daha Dolgun ve Güçlü Saçlar

Erkek saç dökülmesine karşı etkili bir seri olan Invati Men serisindeki şampuan ve serumu ayrı ayrı edinebileceğiniz gibi dilerseniz set halinde de satın alabilirsiniz. Invati Men Exfoliating şampuan & Scalp Revitalizer güçlendirici set ile saç derinizi arındırabilir ve saçlarınızı güçlendirebilirsiniz. Böylece sadece 2 adımda güne daha dolgun ve sağlıklı saçlarla başlayabilirsiniz. Daha kalın ve güçlü saçlar elde etmek için doğanın gücünü nasıl kullanabileceğinizi görmenizi sağlayan bu özel seri ile aynı zamanda saç dökülmesine de dur diyebileceksiniz. Saç dökülmesini azaltmaya önemli ölçüde yardımcı olan Invati Men Aveda’da sizleri bekliyor!