Shop plant powered, bond-building treatment to strengthen and repair damaged hair.

3 katmanlı
yoğun saç onarımı

botanical repair saç onarım sistemi

Yıpranmış saçların görünümünü onarmaya yardımcı olur. Saç içinde yeni bağ oluşumunu destekleyen bitkisel moleküller ve yağlar sayesinde, saçı içten dışa güçlendirmeye yardımcı olur.

HENÜZ ÜYE DEĞİL MİSİN?

Özel kampanyalar, en son haberler
ve ilk alışverişinize özel sepette %15 indirim
için üye olun.


SAÇLARINIZI ONARIN

botanical repair , daha güçlü, daha parlak ve daha canlı saçlar için tüm saç tipleri ve dokuları için formüle edilmiştir. Bitkisel içerikli, saçta yeni bağ oluşumunu destekleyen ve yoğun onarıcı bir saç bakım rutini oluşturur.
 


BOTANICAL REPAIR

Gücünü bitkilerden alan saç onarımı

Botanical Repair uses natural ingredients, sustainable practices and clean science.

Bitkisel içerikli formüllerimizle
Gezegenimize özen gösteriyoruz

botanical repair saç onarım sistemi
Doğal türevli içerikler ve sürdürülebilir uygulamalar ile geliştirilmiştir.

✓ 100% vegan
✓ 100% rüzgar ve güneş enerjisi ile üretim*
✓ Sülfat temizleyici, silikon ve paraben içermez
✓ Sentetik koku içermez
✓ Şişelerde ve kavanozlarda işlenmemiş plastik içermez
✓ 94% doğal türevli**
✓ Hayvan dostu

*Ürün üretimi, Aveda'nın güneş enerjisi panelleri veya krediler ve karbon denkleştirmeleri yoluyla rüzgar enerjisi ile desteklenmektedir.
**ISO standardına dayanarak ortalama %94 doğal türevli olarak türetilmiştir; bitkilerden, petrol dışı minerallerden veya sudan

Watch how botanical repair strengthening overnight serum works

Siz gece uyurken,
saçlarınızı derinlemesine onarır

Siz uyurken, ileri bitkisel teknolojisi ve içeriğindeki nangai yağı ile kırık saç uçlarının görünümünü yalnızca 1 gecede %84 oranında azaltmaya yardımcı olur.

Shop botanical repair intensive strengthening masque light

Hafif dokulu maske

İpeksi krem dokuya sahiptir:
— İnce ve orta telli saçlar için
— Saçta ağırlık yapmadan bakım yapar

Shop botanical repair intensive strengthening masque rich

Zengin dokulu maske

Lüks ve yoğun bir dokuya sahiptir:
— Orta ve kalın telli saçlar için
— Yoğun onarıcı bakım sunar

Saçınız için en ideal maskeyi seçin

Saç tipinize en uygun saç onarım maskemizi seçin. Hafif ve zengin dokulu maskelerimiz, ilk kullanımdan sonra bile saçı gözle görülür şekilde daha canlı, yumuşak ve parlak gösterir.

Shop plant powered, bond-building treatment to strengthen and repair damaged hair.

Ödüllü ve yüksek performanslı
saç onarımını deneyimleyin

botanical repair saç onarım sistemi

İleri bitkisel teknoloji ile geliştirilen ve bir çok farklı ödüle sahip saç onarımını deneyimleyin.

Take our hair quiz to find out which products are right for your hair type.
SAÇ BAKIMINIZI KİŞİSELLEŞTİRİN
Saç ve Saç Derisi Analizi

İhtiyacınıza yönelik ve sadece size özel yüksek performanslı, doğal içerikli saç bakım rutinleri ve ürün önerilerimizi öğrenin.

Learn more about botanical repair professional treatments

botanical repair
profesyonel onarım servisleri

Yetkili Aveda salonlarımızda uygulanan, yalnızca bir uygulamada bile yıpranmış saçların görünümünü daha güçlü, canlı, pürüzsüz ve daha parlak saçlara dönüştüren botanical repair profesyonel onarım servislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.  

Yıpranmış Saçlar İçin Maske ve Şampuan

Yıpranmış saçlarınızı Aveda’nın yıpranmış saç bakımı sunan özel ürünleri ile onarın. Yıpranmış saçlar için maske ve şampuan çeşitleri ile saçlarınıza içten dışa yoğun bir bakım ve yapılandırma sunabilirsiniz. Yıpranmış saçlar için özel olarak formüle edilen Botanical Repair serisi ve Damage Remedy onarım şampuanı ile yıpranmış saçlara veda edin. Onarıma ihtiyaç duyan saçlarınızda en iyi bakımı sunacak saç ürünlerini keşfetmeye hemen başlayın!

Botanical Repair Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan

Yıpranmış saç bakımı ve temizliği için ihtiyacınız olan ürünler Botanical Repair serisinde sizleri bekliyor. Botanical Repair yıpranmış saçlar için şampuan, saçları anında içten dışa güçlendiriyor ve onarmaya yardımcı oluyor. İleri bitkisel teknoloji ile geliştirilen ödüllü ve doğal türevli bu özel koleksiyon, saç içinde yeni bağlar oluşturuyor ve ayrıca yıpranmış saçların görünümünü ve hissini anında iyileştirerek daha canlı, daha yumuşak ve parlak görünmesini sağlıyor. Vegan, hayvan dostu ve %94 doğal içerikli Botanical Repair şampuan gücünü bitkilerden alıyor ve yıpranmış saçları güçlendirmeye ve onarmaya yardımcı oluyor. Saçlarınızı nazikçe temizlemenize olanak sunan Botanical Repair şampuan; aşırı sebumu, ürün kalıntısını ve kiri nazikçe saç arındırıyor. Dilerseniz bu şampuanı Botanical Repair™ güçlendirici saç kremi ile birlikte kullanarak daha fazla etki hissedebilirsiniz. Yıpranmış saçlarınızın ihtiyaç duyduğu temizliği ve bakımı sunacak olan bu özel şampuan ile sizler de vakit kaybetmeden tanışın.

Yıpranmış Saçlar İçin Maske: Botanical Repair Onarım Maskesi

Yıpranmış saç bakım rutininde maskeler olmazsa olmaz. Botanical Repair serisinde yer alan yıpranmış saçlar için maske çeşitleri arasında hafif dokulu ve zengin dokulu olmak üzere iki ayrı maske bulunuyor. Zengin dokulu formüle sahip Botanical Repair yıpranmış saçlar için onarıcı maske; saçları anında içten dışa güçlendiriyor. Saçların daha canlı, daha parlak ve yumuşak bir görünüm kazanmasına destek olan bu maskenin şampuandan sonra nemli saça uygulanması ve 2–5 dakika bekletilip iyice durulanarak kullanılması öneriliyor. Hafif dokulu Botanical Repair onarıcı saç maskesi ise ağırlık yapmadan yoğun bir şekilde saçı güçlendiriyor ve derinlemesine onarım sağlıyor.

Botanical Repair onarıcı saç bakım maskesini kullanan kadınların %96'sı saçlarının anında daha canlı ve daha az yıpranmış göründüğünü söylüyor.