Aveda hair care model.

DÜNYA

KADINLAR GÜNÜ

KUTLU OLSUN

 

SİZE HİKAYELERİ İLE İLHAM VERECEK

DÖRT KADINLA TANIŞIN

Aveda'da, kadınların kendilerini en iyi şekilde hissetmelerine yardımcı olmak için %100 vegan saç ve cilt bakımı oluşturarak tüm yıl boyunca kadınları kutluyoruz. Dünya Kadınlar Günü'nde ve Kadın Tarihi Ayının bir parçası olarak, kadınların iç ve dış gücüne dikkat çekiyoruz. Tutkularıyla Dünya'yı korumak için çalışırken müthiş bir güç gösteren dört olağanüstü kadının hikayesini keşfedin. Ayrıca çevreye olan bağlılığınızda nasıl güçlü kalacağınızı öğrenin.

 

 

İçten dışa güç

 

Gerçek güç, yüzeyde gördüğünüzün veya birisinin fiziksel yeteneğinin ötesine geçer - içeride olanla başlar. Deneyimleriniz ve hayata karşı tutumunuz içsel gücünüzü tanımlar. Bir kadını güçlü kılan şey nezaket, beceriklilik ve doğuştan gelen dürtüdür. Bu tür bir güç, bir kişinin, dünyayı önemsemek gibi, inandıkları şeylerin peşinden gitme iradesini güçlendirebilir.

 

 

Kadınların gücü

 

Refinery29 ile yaptığımız işbirliği ile, sizi, her biri gücünü ilham verici şekillerde gösteren dört kadınla tanıştırmaktan heyecan duyuyoruz. Dünyayı korumak ve bir fark yaratmak için yaşama bağlıdırlar ve tutkularının sınırlarını zorlarlar.

 

MADDIE KAUFMAN

 

Maddie, Debris Free Oceans'ta Program ve Sosyal Yardım Direktörü ve bir mercan resifi araştırmacısı. Resif ekosistemlerimizi ve okyanuslarımızı korumak için çalışıyor.

 

Debris Free Oceans aracılığıyla Maddie, onlara sürdürülebilirlik hakkında bilgi vermek ve tek kullanımlık plastiklere olan bağımlılıklarını azaltmaya yardımcı olmak için işletmeler ve yerel yönetimlerle düzenli olarak çalışıyor. Ayrıca okyanusları ve deniz yaşamını kurtarmaya yardımcı olmak için halkı eğlenceli ve eğitici temizlik etkinliklerinde harekete geçirmeye yardımcı oluyor. Bir araştırmacı olarak, mercan fidanlıklarına bakmak ve resifleri incelemek için haftada birkaç kez dalış yapıyor. Burada Maddie hakkında daha fazla bilgi edinin.*

 

IMOGENE CANCELLARE

 

Bir koruma biyoloğu ve National Geographic Kaşifi olan Imogene, kar leoparı gibi nadir bulunan yaban hayatı üzerine araştırmalar yapıyor. Nesli tükenmekte olan türleri korumaya çalışmak için saha ve laboratuvar araştırmalarına liderlik ediyor. Bir bilim iletişimcisi olarak, gençlere rehberlik etmek ve onları biyolojik çeşitlilik, bilim ve dışarıda maceralar konusunda heyecanlandırmak için eğitim içeriği oluşturmayı misyon edinmiştir. Imogene ve Dünya'yı korumak için nasıl çalıştığı hakkında buradan daha fazla bilgi edinin.**

 

TARA THOMAS

 

Tara bir şef, danışman ve yaratıcıdır ve herkesin sağlıklı yiyeceklere erişebileceği bir dünya hayal etmektedir. 2015'te vegan olduğundan beri kendini gıda sorunları ve radikal tarımla ilgili bilgilerle güçlendiriyor. Tara, sağlıklı yiyecekleri marjinal topluluklar için erişilebilir hale getirmeye yardımcı olmak için her gün çalışıyor. Sağlıklı beslenmeyi dünya ile paylaşarak ailelerimizi nesiller düzeyinde besleyebileceğimize ve kendimizi toplumsal stresten kurtarmamıza yardımcı olabileceğimize inanıyor. Tara ve görevi hakkında daha fazlasını burada keşfedin.***

 

ALIPHINE CHEPKERKER TULIAMUK

 

Kenya doğumlu Aliphine Amerikalı uzun mesafe koşusucusudur. Iowa State'te aldığı burs ve Ulual Amerika Koşu yarışmasındaki birinciliği ile kadın atletlere ilham kaynağı olmaktadır.

 

Aliphine, kariyerinin zirvesindeyken bebek sahibi olmaya karar verdi. Kızı Zoe 13 Ocak 2021'de doğdu. Yeni bir anne olara spor kariyerine her zamankinden daha kararlı bir şekilde devam etmesi ile her şekilde kadınlar için her şeyin mümkün olduğunu gösteriyor. Aliphine ve dünyası hakkında buradan daha fazla bilgi edinin.****

 

 

Gücünü göster

 

Siz de dünyamız için üzerinize düşeni yapabilir ve kendi gücünüzü keşfedebilirsiniz. %100 vegan ve hayvan dostu saç bakımını tercih etmek önemli bir fark yaratır.

 

Botanical repair, bitkisel içeriği ile performanstan ödün vermeden saçınızı onarıp güçlendirmeye yardımcı olur. Saçlarınız doğanın gücü ile daha parlak, canlı ve güçlü hale dönüşür.

 

 

 

Aveda ile %100 vegan saç bakımı, performanstan
ödün vermeden içinde yaşadığımız dünyaya özen
göstermenize olanak sağlar.

 

 

 

ÜRÜNLERİ KEŞFET

 

 

*Buraya tıklayarak aveda.com.tr'den çıkıp Maddie Kaufman’ın web sitesine yönlendiriliyorsunuz.

**Buraya tıklayarak aveda.com.tr'den çıkıp Imogene Cancellare’nin web sitesine yönlendiriliyorsunuz.

***Buraya tıklayarak aveda.com.tr'den çıkıp Tara Thomas’ın web sitesine yönlendiriliyorsunuz.

****Buraya tıklayarak aveda.com.tr'den ayrılıyor ve Aliphine Chepkerer Tuliamuk’un Instagramına yönlendiriliyorsunuz.