YENİ Aveda x Iris

van Herpen yeni yıl

koleksiyonu

 

Yeni yıl, yeni saç rutini:
Aveda favorilerinden oluşan tasarım hediye setleri

 

Bu yeni yılda, ünlü Hollandalı moda tasarımcısı Iris van Herpen özel tasarım işbirliği ile «Yeni yıl, yeni saç bakım rutini» oluşturun. Kendinize ve sevdiklerinize hediye vermeyi hayal edin. Haute couture ve avangart stil, saç bakımıyla buluşarak ilk görüşte mutluluk veriyor. Iris van Herpen tarafından yaratılan tasarım hediye yeni iş birliği koleksiyonu, 100% vegan ve yüksek performanslı premium saç bakım ürünlerini içerir.

 

 

 

Kamera arkasına bakış

 

Aveda x Iris van Herpen, doğaya olan ortak sevgi ve saygı ile bir araya geldi. Doğayı ilham perisi olarak kullanan bu iş birliği, özel tasarımları, yüksek performanslı saç bakımını dikkatleri üzerine çeken lüks yeni yıl hediyelerini ve modayı birleştiriyor.

Iris van Herpen şunları söylüyor: "Bu koleksiyon, yeni yıl için ileriye dönük bir vizyon yakalıyor ve doğanın sınırsız güzelliğini bünyesinde barındırıyor." "Bu koleksiyonun ilhamı; canlı organizmalar ve onların fiziksel çevreleri arasındaki ilişkilerden, tüm katmanlarından ve nüanslarından, yani doğa ile kendimiz arasındaki sürekli diyalogdan alınmıştır."

Van Herpen'in couture tasarımları düzenli olarak kırmızı halılarda, dünya çapında tanınan filmlerde ve dünyanın dört bir yanındaki podyumlarda boy gösterirken aynı zamanda Aveda'nın Global Profesyonel Saç Sanatından Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Antoinette Beenders'ın liderliğinde saç gösterileri ile ön plana çıkıyor. Yıllarca birlikte süren çalışma, özünde sanat ve zanaatkarlığın yer aldığı yeni yıl iş birliğine dönüşen gerçek bir dostluğu da beraberinde ortaya koyuyor.

 

 

 

 

En güzel hediye seçeneklerini keşfedin

 

Özel üretim yeni yıl hediye kutularımız yeniden kullanılabilen veya minyatür sanat eserleri olarak sergilenebilen hatıra kutuları olarak hediye etmeye hazır ve FSC sertifikalı geri dönüştürülmüş kağıttan yapılmıştır. Premium saç bakımı hediye setleri, listenizdeki herkesin çeşitli saç bakım ihtiyaçlarına göre bir araya getirildi.

Yoğun nemlendirici nutriplenish™ saç nemlendirmesinden, doğal türevli botanik repair™ yıpranmış saç onarımına kadar listenizde her saç bakımı tutkunu için bir şeyler var. Sezonun YENİ Aveda x Iris van Herpen iş birliği haute couture ve saç bakımını son noktalarını birleştiriyor.

 

 

 

 

 

 

 

Bu yeni yıl sezonunda Aveda x Iris van Herpen ile hediye vermeyi yeniden hayal edin. Haute couture ve saç bakım ürünlerini ilk görüşte aşk getiren yeni yıl hediyeleriyle birleşiyor.

 

 

ÜRÜNLERİ SATIN ALIN