DOĞA ÖPÜCÜĞÜ

feed my lips pure nourish-mint ruj & dudak kalemleri
 

Botaniğin dudaklarınızdaki hissini keşfedin.
Siz organik sertifikalı nane aromasının tadına
varırken görkemli meyve yağları ve bitki
mumları dudaklarını besler.

..Göre Sırala:

SAÇ VE GÖZ RENGİNİZ BİRBİRİNİ TAMAMLASIN


Uyumlu saç ve dudak renkleri gözler için bir görsel şölendir. Bu nedenleYENİ feed my lips rujlarımız saç renklerinizle uyumlu olacak şekilde formüle edilmiştir.
Kendinize en yakın saç rengini bulmak için aşağı kaydırın ve sizin
için en doğru dudak rengini keşfedin.
 

SICAK SARI SAÇ | HAS GOLD TONES
Pırıltılı mercan tonundaki papaya, mercan renkli tatlı pitaya ve derin leylak renkli rujlar saçınızdaki bal rengini ortaya çıkarır.

SOĞUK SARI  & GRİ SAÇ | HAS ASH TONES
Koyu pembe guava, parıltılı menekşe, elma şekeri ve sıcak pembe lychee renkleri saçınızın açık rengini gölgelemeden yüzünüze renk verir.

SICAK ESMER SAÇ | HAS RED, COPPER OR GOLD TONES
Pırıltılı gül, dut, canlı kırmızı goji meyvesi ve derin bordo morello renkleri saçınızın ve dudaklarınızın sıcaklığına dikkat çeker.

SOĞUK ESMER VE SİYAH SAÇ | HAS NEUTRAL OR ASH TONES
Pembe armut, kırmızı orman meyveleri, kırmızı dut eriği ve derin mor açai renkleri saçınızın küllü tonlarına parlaklık katarak şık bir görünüm oluşmasını sağlar.

SICAK KIRMIZI SAÇ | HAS COPPER OR RED TONES
Taze pembe karpuz, ateşli kırmızı cana meyvesi ve koyu kırmızı biber tonları saçınızın bakır ışıltısına uyarken teninizin sıcak tonlarını dengeler.

SOĞUK KIRMIZI SAÇ | HAS VIOLET TONES
Cesur çarkıfelek meyvesi tonları, koyu kırmızı hünnap ve koyu mor tayberry meyvesi renkli rujlar saçınızdaki menekşe tonlarını ortaya çıkarırken dudaklarınıza meyve canlılığı katar.


HERKES İÇİN GÜZEL

Yumuşak ballı zencefil, ceviz, kakao çekirdeği, jicama gülü ve sutra, tonlarıbr> neredeyse herkes için uygundur. Nötr tonlar size doğal bir görünüm katar.
Dudaklarınızın uyumlu renkte olması ise sadece bir bonus.