DİNGİNLEŞMİŞ HİSSEDİN

chakra
 

CHAKRA AROMASIYLA BİR DENEYİM YAŞAYANLARIN %83 KENDİNİ DİNGİNLEŞMİŞ HİSSETTİ

..Göre Sırala:

Aveda Chakra Balance ile Dinginlenmiş Hissedin

Sağlığımızı ve güzelliğimizi etkileyen enerjinin dönen tekerlerini temsil eden çakralar ile dinginliği hissedin. Sprey formülü sayesinde ihtiyaç duyduğunuzda sıkarak kullanabileceğiniz Chakra Balance spreyler, Aveda’nın en sevilenleri arasında yer alıyor. Chakra Balance sprey deneyenlerin %83’ü kendilerini daha dinginleşmiş hissettiklerini söylüyor. Dingin bir moda bürünmek istediğinizde ya da yoga ve meditasyonunuzu desteklemek istediğinizde Chakra Balance sprey sizinle. Kök çakra, besleyici çakra ve niyet çakra çeşitleri bulunan çakra spreyleri keşfetmeye hemen başlayın!

Kök Çakra Vücut Misti

Aveda Chakra body mist çeşitlerinden biri olan kök çakra vücut misti; dengeleyici aromatik, saf esansiyel yağlar içeriyor. Ayurveda’ya göre kendi bağlanma merkezimiz olan kök çakramızı destekleyen bu özel mist, 100 ml’lik kullanım sonrası %100 geri dönüştürülmüş pet şişesinde sizlerle buluşuyor. Aveda Chakra 1 sprey olarak da bilinen bu kök çakra misti, kök çakramızı dengede tutmamıza yardımcı oluyor. Organik sertifikalı olibanum, paçuli, güve otu ve diğer saf çiçek ve bitki özleri ile kök çakramız dengelendiğinde bağlanmış hissedersiniz. Chakra 1, kişinin kendisinden daha büyük bir şeye bağlanma merkezi ve bilgelikle aydınlanmasını ifade ediyor. Kişinin kök çakrası dengede olduğu zaman kişi kendini güçlü ve rahat hissediyor, hayattan keyif alıyor. Eski Hindistan iyileştirme sanatı Ayurveda’ya göre en üst çakramızı dengelemek için saf esansiyel yağları kullanmak son derece önemli. Kök çakra spreyi Chakra Balance 1 ile en üst çakranızı dengeleyebilir, meditasyon seanslarınızı zenginleştirebilirsiniz.

Besleyici Çakra Vücut Misti

Zindelik ve duyu merkezimiz olan zevk çakramızı dengelemeye yardımcı Chakra 2 sprey; sandal ağacı, organik sertifikalı portakal ve sardunya yaprağı esanslarıyla zevk çakramızı dengeleyerek beslenmiş hissettiriyor. Chakra Balance Aveda vücut misti, çakra 2’yi dengelemeye yardımcı oluyor. Çakra 2, temel ihtiyaçlarımızdan uzaklaşıp başka insanlarla olan ilişkilerimize yoğunlaştığımız zindelik ve duyu merkezi olarak biliniyor. Zevk çakrası dengede olduğu zaman enerji seviyemiz de dengede kalıyor ve aynı zamanda duygularımız açık ve özgür hale geliyor. Zevk çakramızı dengelemek ayrıca beş duyuya bağlı olmamıza da yardımcı oluyor. Sandal ağacı, organik sertifikalı portakal ve sardunya yaprakları kişiyi dengede tutmaya yardımcı olarak, zevk çakrasını desteklemeye de olanak tanıyor.

Niyet Çakra Vücut Misti

Aveda Chakra vücut misti çeşitlerinden olan Chakra Balance 3, güç çakramızı dengede tutmamıza yardımcı oluyor. Saf esansiyel yağlar içeren dengeleyici aromatik pure-fume, motivasyon merkezimiz olan güç çakramızı dengeleyerek daha kuvvetli hissetmemize olanak tanıyor. İhtiyaç duyduğunuz her an sıkarak kullanabileceğiniz bu sprey aynı zamanda yoga ve meditasyonu destekliyor. Çakra 3, niyet ve dileklerimizi belirlediğimiz motivasyon merkezini ifade ediyor. Güç çakramız dengede olduğu zaman hedeflerimize ulaşmamız kolaylaşıyor, kendimize güvenimiz geliyor ve motivasyonumuz yükseliyor. Chakra 3 sprey organik sertifikalı lavanta, köknar, limon ve diğer saf çiçek ve bitki özleri ile güç çakrasını dengeleyerek kuvvetli hissettiriyor. Tüm Chakra Balance vücut mistlerinde bulunan saf çiçek ve bitki esansları Hindistan’ın eski şifa sanatı Ayurveda’nın gücünü kapsıyor. Kök çakra, güç çakrası, kalp çakrası, sezgi çakrası, zevk çakrası ve üst çakra gibi çakraları dengelemeye yardımcı olan bu özel mistlerle tanışmak için vakit kaybetmeyin. Chakra Balance sprey 4, 6 ve 7’yi keşfe hemen başlayın!