YIPRANMIŞ SAÇ İÇİN MASKE & ŞAMPUAN

..Göre Sırala:

Yıpranmış Saç Bakımı Sunan Ürünler

Yıpranmış saç bakımı için ihtiyacınız olan ürünler Aveda’da! Botanical Repair serisinde yer alan yıpranmış saç için şampuan ve maske çeşitleri ile ya da Damage Remedy onarım şampuanı ile yıpranmış saçlarınıza ihtiyacı olan bakımı sunabilirsiniz. İhtiyacı olan nemi ememediği ve tutamadığı için dokusu hasar gören ve parlaklığını kaybeden saçlarınızı Aveda yıpranmış saç bakım ürünleri ile onarın!

Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan ve Maske

Yıpranmış saçlar için şampuan ve maske arıyorsanız Aveda’nın sevilen Botanical Repair serisindeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Botanical Repair yıpranmış saçlar için onarım şampuanı, saçları anında içten dışa güçlendiriyor ve yıpranmış saçların onarımına yardımcı oluyor. Silikon, sülfatlı temizleyiciler, paraben, mineral yağ, sentetik parfüm içermeyen bu onarıcı şampuan %94 doğal türevli içeriğiyle de öne çıkıyor. Gücünü bitkilerden alarak yıpranmış saçları güçlendirmeye ve onarmaya yardımcı olan Botanical Repair şampuan saçları nazik bir şekilde temizler. Aşırı sebumu, ürün kalıntısını ve kiri nazikçe arındıran bu şampuanı ıslak saça masaj yaparak uygulayın ve durulayın. Sonrasında ise Botanical Repair güçlendirici saç kremini uygulayarak bakımın etkisini arttırın. Yıpranmış saç için maske seçenekleri arasında Botanical Repair zengin dokulu yıpranmış saçlar için onarım maskesi ve hafif dokulu yıpranmış saçlar için onarım maskesi bulunuyor. Hafif dokulu yıpranmış saç maskesi ince ve orta kalın telli saçların tüm dokuları için formüle edilirken; zengin dokulu maske orta ve kalın telli saçların tüm dokuları için formüle ediliyor.

Yıpranmış Saçlarınızı Birkaç Adımda Onarın

Yıpranmış saçlar için özel bakım sunan Botanical Repair saç bakım maskeleri ile saçlarınızın birkaç adımda onarılmasına yardımcı olabilirsiniz. Marie Clarie Dergisi "Uluslararası Güzellikte Mükemmeliyet Ödülü" kazananı bu özel onarım ürünleri, ağırlık yapmadan yoğun bir şekilde saçı güçlendiriyor ve derinlemesine onarım sağlıyor. Aynı zamanda saçın içinde yeni bağlar oluşturmak için formüle edilmiş olan Botanical Repair onarım maskesi, sadece bir kez kullanımdan sonra bile saçlarınızın daha canlı, yumuşak ve parlak görünmesini mümkün kılıyor. Botanical Repair onarıcı saç bakım serisini kullanan kadınların %96'sı saçlarının anında daha canlı ve daha az yıpranmış göründüğünü söylerken %95'i saçlarının anında onarıldığını hissettiğini söylüyor. Bu mucizeye şahitlik etmek için Botanical Repair’i hemen keşfedin!

Damage Remedy Onarıcı Şampuan

Yıpranmış saçlarınızı onarmak için tercih edebileceğiniz bir başka ürün de Damage Remedy onarıcı şampuan. Damage Remedy şampuan, doğal nemlendiriciler ile saçı pürüzsüzleştirip yumuşatmaya yardımcı olurken ayrıca hasar görmüş saçların onarılmasını ve güçlendirilmesini de sağlıyor. Damage Remedy; organik sertifikalı bergamut, mandalina, ylang ylang, diğer saf çiçek ve bitki özleri içeren Aveda'nın eşsiz Pure-fume aroması ile de büyülüyor. Islak saça masaj yapılarak uygulanması tavsiye edilen bu şampuandan en iyi etkiyi alabilmek için şampuan sonrası saç bakım rutininize Damage Remedy saç kremi ile devam edebilirsiniz.