Model Arizona Muse holding bottle of shampoo.

ARİZONA MUSE İLE

SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM İPUÇLARI

 

MODEL VE İKLİM AKTİVİSTİ,

%100 VEGAN AVEDA FAVORİLERİNİ PAYLAŞIYOR.

Dünyaca ünlü manken ve iklim aktivisti Arizona Muse, moda sektöründeki üretim şekillerinin iklim krizine olabilecek olumsuz etkisini fark ettikten sonra sürdürülebilirlik hakkında daha fazla bilgi öğrenmeye kendisini adamıştır.

 

Bugün bir çok marka ile beraber çalışarak, sürdürülebilirliğin nasıl daha uygulanabilir hale geleceği hakkında sektörü ve çalışanlarını teşvik ediyor; moda ve çevre aktivizmi arasında bir köprü görevi görerek eğitim, birleştirme ve aksiyona yöneltici işbirliklerinde görev alıyor.

 

Aveda'nın ilk Global Sürdürülebilirlik Sözcüsü'nü Arizona Muse olarak açıklamaktan dolayı heyecan duyuyoruz. Siz de Arizona'nın daha sürdürülebilir bir yaşam sürmenin sırlarını ve %100 vegan Aveda favorilerini keşfedin.

 

 

İçerikler hakkında bilgilenin

 

Arizona Muse'a göre "Aveda'nın içeriklerini sorumlu bir şekilde tedarik etmesi, sürdürülebilir bir dünya için büyük bir etkiye sahip."

 

Sorumlu kaynak kullanımını teşvik etmek ve formüllerimizde bitkisel içerikler kullanmamız, daha sürdürülebilir bir yaşam için attığımız güzel bir ilk adımdır.

 

 

Ambalaja odaklanın

 

Arizona, tüketici sonrası geri dönüştürülmüş malzemelerin kullanımı ile sorumlu ambalaj uygulamalarını benimseyen markaları desteklemeyi öneriyor. "Aveda, ambalajlarında ham plastik veya petrokimya plastiği kullanmamak için büyük çaba sarf ediyor. “ Aveda, ambalaj performansını korurken ambalaj kullanımını mümkün olduğunca en aza indirmeyi ve tüketici sonrası geri dönüştürülmüş ambalaj  kullanımını en üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

 

%100 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş PET materyal kullanan ilk güzellik şirketi olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Bugün, cilt bakım ve saç şekillendirme PET şişe ve kavanozlarının %84'ünden fazlası %100 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmektedir.

 

 

Küçük bir değişiklik yapın

 

Dünya üzerinde olumlu bir etki yaratmak söz konusu olduğunda, nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir. Seçimlerinizin önemli olmadığını veya herhangi bir etkisi olmayacağını düşünebilirsiniz. Arizona hayatınızda yapabileceğiniz küçük değişiklikleri paylaşıyor:

 

Model Arizona Muse fixing hair.

“Çevre üzerindeli etkinizi azaltmak tam olarak siyah ve beyaz bir konu değildir. Bununla birlikte, küçük eylemlerinizin gücünü asla hafife almayın... küçük değişiklikler ile üreticilerin daha yüksek sürdürülebilirlik standartlarına ulaşmasını teşvik edebilirsiniz."

 

Büyük değişimler küçük adımlarla başlar: sürdürülebilirlik yolculuğunuza sadece küçük bir kararla başlayın, etkilerine şaşıracaksınız. Örneğin günlük hayatınızdaki saç bakım rutininizde vegan ürünleri seçerek başlayabilirsiniz. Arizona'nın %100 vegan Aveda favorilerini keşfedin!

 

 

Arizona'nın Vegan Saç Bakım Favorileri

 

Arizona'nın saçlarını daha dolgun canlı ve parlak görünmesini sağlayan %100 vegan ve yüksek performanslı saç bakım favorilerine göz atın!

 

Nutriplenish hafif dokulu şampuan ve saç kremi: "Saçlarımı nemlendirmek için olmazsa olmaz ürünlerim. Besin değeri yüksek içerikleri ve omega 5 bakımından zengin organik nar yağı ile saçlarım nemli, pürüzsüz ve kontrol edilebilir bir hale dönüşüyor. 72 saat boyunca nemli kalmasını sağlıyor."

 

Botanical Repair yıpranmış saçlar için onarım maskesi-zengin doku: "Haftalık olarak kullanıyorum, saçımı yoğun olarak onarıyor ve yıpranmaya karşı koruyor."

 

Nutriplenish çok amaçlı kullanım yağı: For added hydration, she applies this superfood-packed hair oil while in the bath.

 

Texture tonic ve phomollient köpük: "Ağırlık yapmadan saçıma hacim katan bu iki saç saç şekillendirme ürününe bayılıyorum."

 

Ahşap ahşap saç fırçası: "Saçlarımı pürüzsüz ve parlak bir hale dönüştürüyor. Ayrıca saç derime de masaj yapıyor."

 

 

SATIN AL