UGC image of salon shine treatment from @hairbymegs_.

KURU SAÇLAR İÇİN EN UYGUN

KIŞ RİTÜELİ

 

MEVSİM BOYUNCA SAÇLARINIZI NASIL NEMLENDİREBİLİR VE
KABARMAYI YATIŞTIRABİLİRSİNİZ?

Kış aylarında kuru cildimize ihtiyaç duyduğu ekstra nemi veririz, ancak saçlarımızı nemlendirmeyi unuturuz. Kış havası kuru ve kıvırcık saçlar oluşturabilir, ancak doğru saç bakımı rutini ihtiyaç duyduğu tüm nemi sağlayabilir. Yıkamadan şekillendirmeye kadar yoğun nemlendirme ve beslenme için temel bakımı ve ihtiyaç duyacağınız olmazsa olmaz ürünlerimizi paylaşıyoruz.

 

 

Duşun Gücü

 

Soğuk kış aylarında iç mekanlarda ısıtmaya maruz kalmak saçınızı kurutabilir. Saçınıza nemini geri kazandırmak için bir kış saç yıkama rutinine geçmenizi öneririz. Vegan nutriplenish koleksiyonumuz, saçlarınızı duşta nemlendirmeye başlamak için tam da ihtiyacınız olan şeydir.

 

Bu %94 doğal türevli* seri, yoğun besin içeren nar yağı, mango yağı ve hindistancevizi yağı içerir. Bu süper besinler, saça besin destekli nemlendirme sağlamaya yardımcı olur. Nutriplenish™ serimiz aynı zamanda tüm saç tipleri ve dokuları için formüle edilmiştir. Bu sayede herkes gür ve nemli saçların keyfini çıkarabilir.

 

Koleksiyon, saçınızın ihtiyaç duyduğu besleyici güçlü nemlendirme için hafif ve derin nemlendirme formüllerini içerir. Tüm nutriplenish ürünlerimiz hayvan dostudur ve silikon, sülfat temizleyiciler, glüten veya mineral yağ içermez. Bu da ürünlerimizi saçınızda kullanmak konusunda kendinizi iyi hissedebileceğiniz anlamına gelir.

 

YIKAMA RUTİNİ

 

Previously approved UGC image of Nutriplenish Shampoo Deep Moisture and Conditioner Deep Moisture from @aveda.

Tercih ettiğiniz nutriplenish şampuan ve saç kremi ile başlayın. Önce saçı şampuanla temizleyin ve ardından saç kremi kullanın. Güçlü vegan süper besin karışımı kuru ve tükenmiş saçları yeniler.

 

Duştan sonra nutriplenish™ nemlemdirici durulanmayan saç kremini ince ila orta saç tellerinde saçın ortalarından uçlarına doğru, kalın ve yüksek dokuya sahip saçlarda ise kökten uca püskürterek saçı nemlendirin. Bu hafif sprey, saçı 72 saate kadar nemlendirirken 230 dereceye kadar ısıyla şekillendirmeden korur. Şampuanlar arasında kuru saçı nemlendirmeye yardımcı olmak için en ideal şampuandır.

 

Son olarak, %100 doğal türevli* nutriplenish çok amaçlı saç bakım yağımızla nemi saçınıza hapsedin. 5 güçlü yağ (avokado, jojoba, mango, nar ve hindistancevizi) ile hazırlanmış ideal çok amaçlı saç bakım yağımız derin saç nemlendirmesi ve parlaklık sunar. Yağı elinize sıkın ve eşit şekilde saça uygulayın. Ayrıca gece boyunca bakım yapmak için saç maskesi olarak kullanmayı da öneriyoruz. Bu uygulama için, yağı kuru saçlarınıza kökten uca nazikçe uygulayın. Yıkamak için ertesi sabah şampuanlayın.

 

ŞEKİLLENDİRME RUTİNİ

 

Nutriplenish™ çok amaçlı saç bakım yağını uyguladıktan sonra, kış şekillendirme rutinimize başlama zamanı. Saçınızı özellikle ısı ile şekillendirmek istiyorsanız, smooth infusion™ saç şekillendirme öncesi düzleştirici bakımı kullanmanızı öneririz. Üründen ellerinize küçük bir parça alın ve nemli saça eşit olarak uygulayın, ardından her zaman yaptığınız gibi ısı ile şekillendirin.

 

Saçınızı hava ile kurutmak veya fön ile kurutmak istiyorsanız, smooth infusion™ parlaklık veren saç şekillendiriciyi kullanın. Saçı gün boyu parlak ve pürüzsüz göstermek için havluyla kurutulmuş saça eşit olarak uygulayın.

 

 

Kabarmayı yatıştıracak daha fazla ürün keşfedin

 

Soğuk havalarda saçları beslemeye ve elektriklenmeyi azaltmaya yardımcı olmak için ihtiyacınız olan ürünler vegan smooth infusion saç şekillendirme öncesi düzleştirici bakımı ve smooth infusion parlaklık veren saç şekillendiricidir.

 

Keep your hair hydrated and reduce frizz all season long with our tried-and-true winter hair care routines.

Aveda'nın en çok satanlarından %92 doğal türevli* smooth infusion saç şekillendirme öncesi düzleştirici bakımı, saç üzerinde uzun süre kalıcı, pürüzsüz bir yüzey oluşturarak saçı şekillendirmeye hazırlayan bir saç serumudur. Şekillendirmeyi kolaylaştırmak için elektriklenmeyi azaltmaya yardımcı olan ideal bir şekillendirme öncesi işlemdir. Organik aloe, mısır ve guar fasulyesinden elde edilen bir bitki karışımı ile formüle edilmiştir. Saçın ısıyla şekillendirilmesine karşı korunmasına da yardımcı olur.

 

Smooth infusion parlaklık veren saç şekillendirici, içerisindeki organik aloe, mısır ve siyam baklası çekirdeğinden elde edilen özel bitki karışımı ile elektriklenmeyi ve kabarmayı önler; 12 saate kadar neme karşı korur. Bukle ve dalgaları düzleştirerek tüm gün düz kalmasını sağlar ve parlaklık verir. Havlu ile kurulanmış saça eşit bir şekilde dağıtarak uygulayın ve kurutma makinesi ile kurutun.

 

 

 

Denenmiş ve onaylanmış kış saç bakımı rutinlerimizle saçlarınızı tüm sezon boyunca nemli tutun ve elektriklenmeyi azaltın.

 

 

 

ÜRÜNLERİ KEŞFEDİN

 

 

*Bitkilerden, petrol dışı minerallerden veya sudan.