Pre-approved stock imagery of a leaf close-up.

VEGAN İÇERİKLERİMİZE

DAHA DERİN BİR BAKIŞ

 

% 100 VEGAN FORMÜLLERİMİZE GÜÇ VEREN İÇERİKLER

Ürünlerimizi size sunarkan ödün vermeden yüksek performans sağlamak ana amacımız. %100 vegan formüllere geçmeyi seçerken ürünlerimizin etkinliğinden ödün vermemeniz gerektiğine inandık. Bu ileri görüşlü felsefe, %100 vegan olma sözümüzü yerine getirirken, üretimin her aşamasında inovatif bir yaklaşım benimsememizi de sağladı.

 

 

Neden vegan içerikler

 

Vegan içerikler, hayvan veya hayvan kaynaklı olmayan içeriklerdir. Başlangıcımızdan beri hayvan dostu ve hayvanlar üzerinde test yapmayan bir marka olmamıza rağmen, sınırlı sayıda Aveda ürünü, geçmişte bal ve balmumundan türetilmiş bileşenler içeriyordu. % 100 vegan formüller kullanarak içinde yaşadığımız dünyaya değer verme misyonumuzu gerçekleştirmekte önemli bir adım attık. Vegan formüllere kullanma isteğimiz, hayvanlara olan sevgimizin de bir uzantısıdır.

 

 

Sorumlu ve şeffaf kaynak kullanımı

 

İçerik tedarik sürecimizde olabildiğince sorumlu ve şeffaf olmaya çalışıyoruz. İçeriklerimiz, formüllerimizde hem ekolojik hem de kültürel çeşitliliği teşvik etmek için dünyanın farklı yerlerinden tedarik edilir ayrıca ortaklarımızı ve tedarikçilerimizi adil ücret politikası yoluyla destekleriz.

 

Sorumlu kaynak kullanımına en iyi örneklermizden biri Nisarga ile olan ortaklığımızdır. Nisarga kendi tarım arazilerine sahip ve yerel organik tarım arazileri ile işbirliği içerisinde olan Invati Advanced koleksiyonumuzun formülünde bulunan Ayurvedik  bitkileri üreten ve tedariğini sağlayan Hintli bir şirkettir. Tedarik zincirinde şeffaflığı uygulamak için, Şubat 2019'da Madagaskar vanilyası tedarik zinciri takibinde blockchain teknolojisini kullanmak için bir pilot program başlattık. Blockchain teknolojisi, bileşenlerin kaynağını ve kalitesini öğrenmek, doğrulamak için kullanılabilecek şeffaf bilgi takip sistemidir. Böylece güzellik sektöründe benzersiz bir şekilde içerik izlenebilirliğine olanak sağlar. Sektörde öncü olan bu başarılı pilot çalışma, karmaşık tedarik zincirlerinde tüketicilerin ürün içerikleri ve kaynaklarına rahatlıkla ulaşabileceği bir konsept yaratmada öncüdür.

 

İçeriklerimizin
doğallığı

bize güç verir.

Doğal ve bitkisel içerikli, %100 vegan.

 

 

%100 vegan içerikler

 

Bitkisel içerikler, olağanüstü %100 vegan ürünlerimizin önemli bir özelliğidir. İşte favorilerimizden bazıları:

 

ORGANİK SERTİFİKALI NAR YAĞI

 

Organik sertifikalı nar meyvesinden elde edilen ve omega 5 bakımından zengin nar yağı kuru saçları yeniler ve 72 saat boyunca nemlendirir. Saçlar pürüzsüz hale dönüşür ve neme doyar. Nutriplenish durulanmayan saç kremi ile saçları 72 saat boyunca nemlendirin ve yenileyin.

 

GİNSENG VE ORGANİK SERTİFİKALI ZERDEÇAL

 

Ginseng ve zerdeçal, Ayurveda geleneğinde iyi olma halini artırmak için uzun süredir kullanılan içeriklerdir. Bu bitkiler masaj yapılarak uygulandığında saçı canlandırarak saçların kökten uca dolgunlaşmasına yardımcı olur. Saç dökülmesine karşı ve saç dolgunlaşmasına yardımcı** Invati Advanced system koleksiyonumuzu keşfedin.

 

AVOKADO YAĞI

 

Avokado meyvesinden elde edilen avokado yağı, yıpranmış saçlar için ideal besleyici bir içeriktir. Saç telini adeta bir kılıf gibi sarar ve yıpranmaya karşı korumaya yardımcı olur. Saçınızı anında dönüştüren ve sadece bir kullanımdan sonra bile gözle görülür şekilde daha canlı, daha yumuşak ve parlak saçlar sağlayan Botanical Repair bitkisel onarım serimizi keşfedin.

 

ORGANİK SERTİFİKALI HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

 

Nemlendirici ve yumuşaklık sağlayan faydaları ile sevilen hindistancevizi yağı kuru saçların olmazsa olmazdır. Pürüzsüzleştirmeye ve onarmaya yardımcı olmak için saçlarınıza derinlemesine nüfuz eder. Saçınıza %100 doğal içerikli,* besin değeri yüksek içeriklerle nemlendirme sağlayan nutriplenish çok amaçlı saç yağı ile ihtiyacın olan nemi sağlayın.

 

ORGANİK SERTİFİKALI AMLA

 

Amla, Ayurveda geleneğinde binlerce yıldır kullanılan bir meyvedir. Saç telini dolgunlaştırmak ve kalınlaştırmak için ise eşsiz bir içeriktir. Invati Advanced dökülme karşıtı saç serumunu rutininize ekleyin ve kökten uca saçınızda dolgunlaşmaya tanıklık edin.

 

YEŞİL ÇAY YAĞI

 

Yeşil çay yağı, saça bakım yaparkan, parlaklık ve canlılık da katar. Botanical Repair yıpranmış saçlar için onarım maskesi: hafif doku ve zengin doku ile saçı anında yoğun bir şekilde güçlendirin ve onarmaya yardımcı olun.

 

MANGO YAĞI

 

Mango meyvesinin tohumundan elde edilen mango yağı, yumuşaklığı, pürüzsüzlüğü artırmak için saçı yeniler. Yumuşak ve pürüzsüz saçlar için Nutriplenish şampuanı ile saç kremini veya hafif nemlendirme ile yoğun nemlendirme setlerini keşfedin.

 

 

 

*Bitkilerden, petrol dışı minerallerden veya sudan.

**Saç taramalarına bağlı dökülmelerde Invati Advanced 3 adımlı bakım sisteminin 12 haftalık düzenli kullanmında.