Product imagery of botanical repair™ intensive strengthening masques in light and rich.

SAÇ BAKIMINIZI KİŞİSEL BAKIM ANLARINA DÖNÜŞTÜRÜN

 

%100 VEGAN SAÇ BAKIMIMIZ İLE BAKIM RUTİNİNİZİ OLUŞTURUN

Saçınızın bakımı günlük bir iş gibi görünebilir, ancak aynı zamanda son derece kişisel bir eylemdir. Saçlarınız sizi farklı kılan ve tamamen size ait özelliklerinizdendir. İster düz, ister doğal kıvırcık saçlarınız olsun, her bir saç telinize sevgiyle özen göstermek ve bunun için zaman ayırmak, genel sağlığınız üzerinde de önemli bir etki oluşturabilir ve kendinize olan güveninizi güçlendirirken, anda kalmanızı sağlayabilir.

 

Aveda olarak, %100 vegan saç ürünlerimizi size ve Dünya'ya özen göstermek üzere bilinçli bir şekilde ürettik. botanical repair ve nutriplenish koleksiyonlarımızı birbirine entegre etmenin, basit bir saç bakım rutinini nasıl çok seveceğiniz bir zindelik ritüeline dönüştürebileceğini keşfedin. Ayrıca, başlamanıza yardımcı olacak üç gerçek yaşam ritüelini de aşağıda paylaşacağız

 

 

Bakım rutininizi bitkilerin gücü ile oluşturun

 

Saç bakımına ayırdığınız zaman, bir kişisel bakım aktivitesi olabilir ve yoğun bir günün ardından yeniden enerji toplamak için size sakin bir kaçamak sunabilir. Saçınızdaki en iyi halini ortaya çıkarmak için, gücünü bitkilerden alan botanical repair ve nutriplenish koleksiyonlarımızla deneyiminizi ileri bir seviyeye taşıyın. Meditasyon yaparken, saç içinde bağ oluşumunu destekleyen botanical repair onarım maskelerimiz ile yıpranmış saçlarınızı derinlemesine onarabilir veya süper besinlerden oluşan nutriplenish serimiz saçımızı nemlendirirken, rahatlatıcı bir banyo ve %100 vegan ürünlerimizle anı kucaklayabilirsiniz.

 

ÖZENLE YARATILAN SAÇ BAKIMI

 

Aveda'nın ahlak anlayışı, Dünya'ya özen göstermektir ve bu da hem sizlere hem de gezegenimizde yaşayan her canlıya değer vermek anlamına gelir. Bu yüzden, formüllerimizin tamamı %100 vegan ve hayvan dostudur. Dünya'daki her canlıya saygı duyuyoruz, bu yüzden asla hayvanlar üzerinde test yapmıyoruz ve asla kimseden bizim adımıza bunu yapmasını istemeyiz. Ayrıca, bitki ve çiçek özlerinin gücüne inanıyoruz ve kullanmaktan keyif alacağınız ürünler yaratmak için mümkün olan her doğal türevli içerikleri formüllerimizde bilinçli bir şekilde kullanıyoruz.

 

Üç kadının, doğal içerikli, yüksek performanslı saç bakım sistemlerimizi kendi kişisel bakım rutinlerine nasıl entegre ettiklerini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

 

Image of Lou Galliot looking into a mirror, playing with her hair.

Lou Galliot ile rahatlayın, onarın ve tekrarlayın

 

Lou Galliot, kendine ayırdığı zamanını onarıcı bir ana dönüştürmek için botanical repair koleksiyonumuzu kullanıyor ve tüm bunları yaparken yıpranan saçlarını daha yumuşak, daha kolay yönetilebilir bir hal almaları için onarıyor. Rahatlayıp kendine odaklandığı ritüelinde,%100 veganlığın gücünden yararlanıyor. İnce veya orta telli saçlara sahipseniz, siz de Lou'nun ritüelini deneyebilirsiniz.

 

 

 

Image of Tiphanie Gueret touching her textured, coily hair.

Tiphanie Gueret gibi siz de bir amaç ile nemlenin

 

Kıvırcık saçların özel bir bakıma ihtiyacı vardır, bu yüzden Tiphanie Gueret, saç tellerini yoğun ve bilinçli bir nemlendirme ile beslemek için süper besinlerden oluşan nutriplenish koleksiyonumuza güveniyor. Nutriplenish favorilerini kullanarak kişiselleştirdiği ve 4a-4c bukleli saçlar için uyguladığı ritüelini takip edin.

 

 

  • 1. Adım: Telefonunuzu veya telefon bildirimlerinizi kapatın.
  • 2. Adım: Kendinize rahatlatıcı bir çay demleyin.

 

Image of Juny Breeze tending to her curly hair.

Nefes alın ve Juny Breeze ile kendinizi daha iyi hissedin

 

Yoğun programlar ve uzun süren günler, sizi ve saçınızı cansız hissettirebilir. Bu yüzden, Juny Breeze, kıvırcık saçlarına enerji vermek için mükemmel bir ritüel keşfetti. Nutriplenish koleksiyonu ile gerçekleştirdiği ritüeli sadece buklelerini belirginleştirmekle kalmıyor, Juny'nin modunu da yükseltiyor! Doğal kıvırcık saçlar için uygulaması kolay bir ritüel keşfedin.

 

 

 

Gücünü bitkilerden alan ve %100 vegan formüllere sahip botanical repair ve nutriplenish koleksiyonlarımızla kendinize ve saçınıza odaklanın.

 

 

Aveda ile sizin için kişiselleştirilen saç bakım rutininizi, nasıl canlandırıcı bir kişisel bakım anına dönüştürebileceğinizi keşfedin.

 

 

 

ÜRÜNLERİ SATIN ALIN