Aveda nutriplenish™ hair care

Yaz saçları için

ödün vermeyen

ideal saç bakımı

 

100% vegan nutriplenish koleksiyonumuzu içerir

Yaz aylarının son günlerini saçlarınıza zarar vermeyecek ve kurutmayacak saç bakım içerikleriyle kucaklayın.

 

Ultra nemlendirici, %100 vegan nutriplenish koleksiyonumuz, silikon ve sülfat temizleyiciler (saçınızın görünümünü ve verdiği hissi olumsuz yönde etkileyebilecek yaygın katkı maddeleri) içermez. Bunun yerine, organik hindistancevizi yağı, lipid açısından zengin mango yağı ve yenileyici organik nar yağı gibi bileşenlerle saç tellerini canlandırmak için güçlü bir süper besin karışımı içerir. Bu besin değeri güçlü içerikler, nemi saça hapsederek nüfuz eder ve saçları nemli, beslenmiş ve gözle görülür şekilde daha canlı gösterir. Aşağıda, süper besin içerikli nutriplenish sistemimize güç veren seçimlerimizi ve her birinin size ve Dünya'ya özen gösterme misyonumuzu nasıl yansıttığını paylaşıyoruz.

 

 

NEDEN SİLİKON KULLANMIYORUZ?

 

Her yerde "silikonsuz" ibaresini görüyor olabilirsiniz fakat gelin yine de silikonların neler olduklarını birlikte öğrenelim. Silikonlar, saç tellerini kaplayan, nemi engelleyen ve parlaklığı kaybetmesini sağlayan yaygın saç bakım katkı maddeleridir. Ne yazık ki, saçın nemi artıran bileşenleri emmesini de önleyebilir ve saç tellerini ağırlaştırarak kuru ve cansız gösterebilir. Nutriplenish koleksiyonumuzu geliştirirken silikon kullanmaktan kaçındık ve bunun yerine, saçta ağırlık yapmayan, pürüzsüzleştirici bir nemlendirme ile beslemek için bitkisel türevli üç bileşen kullandık. Zeytin skualen içeren silikon içeriğimiz, çevreye zarar vermeden ipeksi, dokunulası, gözle görülür şekilde daha canlı saçlar sunar.

 

SAÇI YIPRATAN SÜLFAT TEMİZLEYİCİLERE YER VERMEDİK

 

Sülfat temizleyiciler, köpük oluşturan temizleyici maddelerdir. Bol köpüklü formüller her ne kadar tatmin edici olsa da, bazı araştırmalar sülfat temizleyicilerin hassas cilt tipleri için cilt ve göz tahrişine neden olabileceğini göstermiştir. Saç bakım ürünlerinde kullanıldığında, bu temizleyiciler etkisi artırabilir ve saçı doğal, koruyucu yağlarından da mahrum bırakabilir. Yenileyici, omega-5 bakımından zengin organik nar yağı gibi bileşenler içeren hem nutriplenish hafif nemlendirici hem de yoğun nemlendirici şampuanlarımız, sülfat temizleyici içermez ve saçın tüm önemli nem kaynaklarını kaybetmesini önleyerek arındırır.

 

 

 

Aveda olarak misyonumuz,
içinde yaşadığımız dünyaya özen göstermektir.
%100 vegan saç bakımı koleksiyonlarımızın ödün vermeden nasıl gözle görülür şekilde canlı saçlar sunduğunu keşfedin.

 

 

 

 

ÜRÜNLERİ SATIN ALIN