Aveda nutriplenish hair care model.

GÜNEŞTEN KORUYAN SAÇ BAKIMINA
NEDEN İHTİYACINIZ VAR?

 

TÜM YAZ SEZONU BOYUNCA SAÇLARINIZI KORUMANIZ İÇİN ÖNERİLER

Saçınızın canlı ve nemli görünmesi için UV korumasına* ihtiyacı olduğunu biliyor muydunuz? Güneşin sert ışınlarının saçlarınızı nasıl kurutabileceğini ve nutriplenish koleksiyonumuzun tüm yaz boyunca ve sonrasında saçınızı nasıl koruyup nemlendirebileceğini paylaşıyoruz.

 

 

UV koruması* saçların kurumasını önler

 

Saçları güneşin kurutucu etkilerinden korumak herkes için ve tüm saç tipleri için önemlidir. Saçlarınız düz, dalgalı, bukleli veya kıvırcık dokulardan hangisine sahip olursa olsun, yoğun UV ışınları saçınızı kurutabilir ve nemden mahrum bırakabilir. Saçı UV ışınlarından korumak sadece doğal saçlar için değil, boyalı saçlar için de çok önemlidir. Boyalı saçları güneşe maruz kalmaktan korumak, canlı tonunuzu korumanıza ve istenmeyen tonları önlemeye de yardımcı olabilir.

 

Güneş her mevsimde güçlü olduğundan, güneş koruyucu saç bakımı sadece yazın değil, tüm yıl boyunca uygulamak önemlidir.

 

 

UV ışınları tam olarak nasıl kuru saça neden olur?

 

Havalar ısındığında, sık sık kendinize ""saçım neden bu kadar kuru"" diye soruyor musunuz? Cevap güneşe maruz kalmanızla ilgilidir. Güneşin güçlü ışınları saçınızdaki lipitleri tüketebilir. Lipitler, saçı kaplayıp koruduğu ve ayrıca hidrasyonun saça hapsolmasına yardımcı olduğu için saç telinin önemli bir parçasıdır. Saç doğal lipidlerini kaybettiğinde nemini de kaybeder. Bu da saçı kuru, kırılgan bir hale getirir ve saç ciddi bir nemlendirmeye ihtiyaç duyar. Neyse ki, doğru bir besleyici saç bakımı, nemli ve parlak saçlara anında yeniden sahip olmanızı sağlayabilir.

 

 

Yansıtın. Koruyun. Tekrarlayın.

 

Kendi güneş koruma rutininizi nasıl mı oluşturabilirsiniz? Cevap %100 vegan nutriplenish koleksiyonumuz. Nutriplenish nemlendirici durulanmayan saç kremimiz ve YENİ günlük nemlendirici bakımımız, saçınızı güneşin kurutucu etkilerinden korumak için en iyi saç şekillendirme araçlarıdır. Her ikisini de saçınızdan güneş ışığını geri yansıtan güçlü bir bitkisel içerik olan kum zencefiliyle formüle ettik. Bu doğal olarak türetilmiş UV filtresi, güneş enerjisinin saçınız tarafından emilmesini önlemeye yardımcı olur. Hangi nutriplenish saç güneş koruyucusunun sizin için ideal olduğunu keşfetmek için aşağıdaki bilgileri okuyun.

 

Product image of nutriplenish leave-in conditioner.

 

NEMLENDİRİCİ DURULANMAYAN SAÇ KREMİ

 

%98 doğal türevli** nutriplenish nemlendirici durulanmayan saç kremimiz, hafif bir formül arıyorsanız veya ince ve orta telli saça sahipseniz mükemmeldir. Bu mist sprey, 72 saate kadar nem sağlarken saçı anında besler, karışıklığı açar ve korur.

 

GÜNLÜK NEMLENDİRİCİ BAKIM

 

Nutriplenish ailesinin en yeni üyesi olan zengin dokulu krem formül, %99 doğal türevlidir** ve çok kuru saçları veya orta ve kalın telli saçlar için idealdir. Saç bakım rutininize daha fazla saç nemi katmak için x8 kat daha fazla süper besin ve x4 kat daha fazla nemlendirme ile formüle ettik.*** Saçınız kuruduğunda teller halinde erir ve tıpkı nemlendirici durulanmayan saç kremimiz gibi 72 saate kadar nemi saça hapsetmeye yardımcı olur.

 

Hangi durulamasız formülü seçerseniz seçin, her kullanımda saçınızı güneşin kurutucu etkilerinden koruduğunuzu bilerek kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

 

 

Ultra nemlendirici bileşenler

 

Nutriplenish nemlendirici durulanmayan saç kremi ve günlük nemlendirici bakımdaki UV filtrelerine ek olarak, tüm nutriplenish koleksiyonu güneşten etkilenen lipidlerin yenilenmesine yardımcı olur ve saça büyük ölçüde nem sağlar. Saçınızı hayata döndürmeye yardımcı olabilecek bu vegan saç ürünlerindeki lipit açısından zengin süper besinler ile tanışın.

 

MANGO YAĞI

 

Bu lipit bakımından zengin yağ, nemlendirme ve yumuşaklık için kuru, kabarık saçları beslemeye ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur.

 

ORGANİK NAR YAĞI

 

Saçı gür ve gözle görülür şekilde canlı gösteren, omega-5 bakımından zengin bir yağ. Bu yağ tabakasındaki lipidler saçı yumuşatır.

 

ORGANİK HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

 

Esansiyel yağ asitleriyle dolu lüks, zengin dokulu hindistan cevizi yağı, içindeki lipitler ile saç kütikülüne nüfuz ederek nemlendirmeyi içeriden saça hapsetmeye yardımcı olur.

 

 

 

UV saç bakımınızı keşfedin

 

İster 30 derecelerde güneşli bir hava olsun, ister bulutlu ve nemli olsun, saçlarınızı UV ışınlarına karşı korumak ve nemlendirmek önemlidir. Her tür hava durumu için hangi nutriplenish saç bakım ürününe ihtiyacınız olduğunu keşfedin.

 

GÜNEŞLİ VE KURU SAÇ İÇİN

 

UV koruması* ve ek nem için nutriplenish günlük nemlendirici bakımı uygulayın.

 

AŞIRI KULLANIM VE NEM İÇİN

 

UV koruması* (bulutlu bir günde bile) ve %100 vegan, kabarmayı önleyen formül için nutriplenish nemlendirici durulanmayan saç kremimiz ile saçlarınızı tarayın.

 

RÜZGARLI HAVA ŞARTLARI İÇİN

 

Ultra besleyici, %100 doğal türevli** nutriplenish çok amaçlı saç bakım yağımızla rüzgarda karışan saçları yatıştırın.

 

 

 

Bu yaz boyunca ve diğer zamanlarda, saçlarınızı
nutriplenish koleksiyonumuzun UV fitreleri ile koruyun.

 

 

 

ÜRÜNLERİ SATIN ALIN

 

 

 

*Güneşin kurutucu etkilerine karşı korur.

**Bitkilerden, petrol dışı minerallerden veya sudan.

***Nemlendirici durulanmayan saç kremine kıyasla x8 kat daha fazla süper besin içerikli yağ. İşlem görmemiş saça kıyasla x4 kat daha fazla nemlendirme.