Refinery29 x Aveda partnership imagery featuring Tara Thomas.

DÖRT GÜÇLÜ KADIN VE
SAÇ ONARIMI İÇİN KULLANDIKLARI
FAVORİ ÜRÜNLERİ İLE TANIŞIN

 

GÜÇLÜ SAÇLAR SERİSİNİ TANIYIN

Okyanusların korunması için derin dalışlar yapmaktan, ABD Ulusal Koşu Şampiyonu olarak mesafeler kat eden botanical repair koleksiyonumuzu kullanarak gezegenimizi ve saçlarını korumak için güçlerini kullanan dört kadının ilham verici hikayelerini keşfedin.

 

 

İçten dışa güçlü saçlar

 

Okyanusların korunması için derin dalışlar yapmaktan, ABD Ulusal Koşu Şampiyonu olarak mesafeler kat eden botanical repair elçilerimiz, güç ve onarım hakkında bir veya iki şey biliyorlar. Yaşam tempolarını takip edip zamanlarını engelleri aşmaya ve sınırları zorlamaya ayırdıkça; her gün güneşe, kuma ve doğal elementlere maruz kalmak onların ince, dalgalı, bukleli ve kıvırcık saçlarını zayıflatır ve zarar verir.

 

Refinery29 x Aveda partnership imagery of Botanical Repair Intensive Strengthening Masques.

Saç güçlendirmek için çözüm ne mi? Bitkisel içerikli, saçı 3 katmanında onarmak için formüle edilmiş %100 vegan botanical repair onarım maskelerimiz.

 

Güçlü kadınlarımızı ve saçları için uyguladıkları onarıcı bakım rutinlerini tanıyın

 

TARA THOMAS

 

Vegan bir şef, danışman ve yaratıcı olarak Tara, herkesin sağlıklı gıdaya erişebildiği bir dünya şekillendirmeye çalışıyor. New York City merkezli şehirli bir çiftçi olarak, modern mekanlar ve doğa arasında bir bağlantı kurarak radikal tarım bilgisi ile topluluğunu ve diğer toplulukları güçlendirdi.

 

Tara günlerini açık havada kendisi ve başkaları için taze hasatlar yetiştirerek geçirirken, saçlarındaki bukleler doğayla yüzleşir. “Topluluk bahçesinde güneş ışığı, yağmur veya rüzgar gibi çok sayıda farklı unsur var. Tüm bunlar saçlarıma ve cildime potansiyel olarak zarar verebilir” diye açıklıyor Tara.

 

Peki kişisel bakımını nasıl yapıyor ve yıpranan buklelerini içten dışa nasıl güçlendiriyor? Botanical repair yıpranmış saçlar için onarım maskesi: zengin doku'nun rol aldığı saç bakımı rutini ile. Derinlemesine bakım yapan formülümüz, daha yumuşak, gözle görülür şekilde daha canlı bukleler için saçları anında onarır ve onları tarım sırasında karşılaşabileceği gelecekteki yıpranmalara karşı korur.

 

MADDIE KAUFMAN

 

Maddie, okyanus ekosistemlerimizi korumaya çalışıyor. Bir deniz biyoloğu, okyanus koruma uzmanı ve dalış ustası olarak, hayatını mercan resiflerimizi restore etmeye, okyanuslarımızı temizlemeye ve nihayetinde bir fark yaratmaya adadı.

 

Her gün güneş, kum ve deniz ile iç içe olduktan sonra, Maddie bu elementlerin muazzam nem alma gücünü öğrendi. Dalış ve su altında maceraya atılırken, dalgalı saçlarına nasıl en iyi şekilde bakım yapabileceğini keşfetmek için uzun bir yolculuğa çıktı. Bulduğu vegan saç onarımı ise botanical repair yıpranmış saçlar için onarım maskesi: zengin doku oldu.

 

Bitkisel yağlar içeren krem formülümüz, karışmış, yıpranmış saçlarını tek bir kullanımdan sonra bile anında daha yumuşak ve pürüzsüz hale dönüştürür. Ayrıca, saç maskesi bakımını uygulamayı bu kadar sevmesinin bir sebebi daha var: %100 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş (PCR) ambalajı kullanılması. Aveda'da vegan formüllerimizi sorumlu ambalajlarda üretmek, Dünya'ya özen gösterme misyonumuzun bir parçasıdır.

 

Sürdürülebilir bir şekilde alışveriş yaparak ve ürünleri geri dönüştürerek siz de gezegenimizi desteklemeye yardımcı olabilirsiniz. "Gün boyunca kullandığımız her şey hakkında konuşmamız gerekiyor. Gücümüzü kullanırsak, konu gezegeni korumak olduğunda bir fark yaratabiliriz, ”diyor Maddie.

 

ALIPHINE TULIAMUK

 

Kenyalı-Amerikan Ulusal ABD Koşu Şampiyonu ve yeni bir anne olan Aliphine, gücünü her adımda kullanıyor. Kenya'nın kırsal kesiminde küçük bir köyde büyürken, enerjisini uzun mesafeli koşuya kanalize etti ve hedefe ulaşmak için eğitimini sürdürdü.

 

Bitiş çizgisine ulaşmak için iç ve dış gücünü birleştiren Aliphine’in açık hava eğitimi, kar, gök gürültülü fırtınalar ve dolu yağışları altında gerçekleştiği için bu saçları adına bir dayanıklılık sınavı niteliğinde olurken, doğanın elementleri ile de yüzleşiyor.

 

“Dışarıda koşan Siyahi bir kadın olarak çok sert ve gür saçlarım var. Saçlarımın terlemesi ve sürekli olarak yıkanması onu kesinlikle çok çok daha kuru yapıyor” dedi. Bu nedenle bakım rutininin yıldız ürünü botanical repair yıpranmış saçlar için onarım maskesi: zengin dokudur. Eklenen bitksel yağlar ve lipitlerle* formüle edilen lüks dokudaki formülümüz, onun doğal kıvırcık saçlarını anında onarır ve onlara ihtiyaç duydukları bağ çoğaltıcı gücü sağlar.

 

IMOGENE CANCELLARE

 

Bir koruma biyoloğu ve National Geographic kaşifi olarak Imogene, zamanını yalnızca gezegenimizi değil, aynı zamanda nesli tükenmekte olan canlıları da korumaya adıyor. Doktora öğrencisi ve vahşi yaşam meraklısı olarak her gün açık havada gezinirken, derin bilim bilgisine ihtiyaç duyuyor ve veri toplama becerilerini test ediyor.

 

Tarlada maceraya atılırken, elementlere sürekli maruz kalmak saçını zayıflatıyor ve Imogene’in ince saçları için onarıcı ve güçlendirici bakım odağını artırıyor. Ağırlık yapmayan, vegan botanical repair yıpranmış saçlar için onarım maskes: hafif doku, kırılgan saçları anında yumuşatmak ve bakım yapmak için sahip olması gereken bir ürün. Bitkisel içerikli formülümüz, saçlarına ağırlık yapmadan anında onarım ve ekstra parlaklık için bakım yapar.

 

Botanical repair'in en sevdiği yanlarından biri de %100 vegan ve hayvan dostu olması. Dünyadaki hayvanların korunmasına yardımcı olmak, dünyayı önemseme misyonumuzun temel bir parçasıdır ve ürünlerimizin "insanlar üzerinde test edildi" olmasını sağlamak, kendi sorumluluğumuzu yerine getirme yollarımızdan yalnızca biridir.

 

 

Rutininizi güçlendirin

 

Tutkularını inanılmaz yaşam çalışmalarına dönüştürmekten saçlarında yeni bağlar oluşturmaya kadar, Güçlü Saçlar Serimizin kadınları, gücün gerçek anlamını somutlaştırıyor.

 

Bitkisel içerikli botanical repair onarım maskelerimizi kullanan bu olağanüstü kadınlar, saçlarının canlılığından ödün vermeden dünyamızda bir fark yaratırlar. Kendi güçlendirme yolculuğunuzu oluşturmak için ilk adımı atın ve saçı içeriden onaran vegan saç bakımı ile saçlarınızı onarmaya yardımcı olun.

 

 

 

%100 vegan onarım ile, botanical repair
elçilerimiz saçlarını ve gezegenimizi güçlendiriyor.

 

 

 

ÜRÜNLERİ SATIN ALIN

 

 

*Botanical repair yıpranmış saçlar için onarım maskesi: hafif doku'ya kıyasla.