İADE VE DEĞİŞİM

Online alışverişinden memnun kalmadıysanız size yardımcı olmak isteriz. Açılmamış ve kullanılmamış ürünlerini aşağıdaki yönlendirmeleri takip ederek iadeye gönderebilirsiniz. Ne yazık ki sitemizde yapılan alışverişlerde değişim yoktur.

Birinci Adım

Lütfen faturanın aşağısında belirtilen iade edilen ürün ile ilgili detaylar kısmını doldurun. (Faturayı ürünlerler ile birlikte gönderilmesi rica olunur.) İade ürünleri müşteri hizmetleri tarafından belirtilen kargo şirketine teslim ediniz. Başka bir kargo şirketi ile gelen iadeler teslim alınmamaktadır.

İkinci Adım

Sipariş iade talebini ve nedenini lütfen Aveda Müşteri Hizmetleri'ne 0850 250 1791 nolu numaradan ya da musterihizmetleri@aveda.com.tr mail adresinden ulaşarak iletin.

Üçüncü Adım

Bütün iadeler aşağıdaki adrese gönderilmelidir:
İade Departmanı
Arvato Lojistik - Orhanlı Orta Mah. Atayolu Cad.
Öztaş Sok No:4/1 F Blok Depo Tuzla / İstanbul

Dördüncü Adım

İadeye gönderdiğiniz siparişin talebine göre incelenecek ve gönderdiğin ürünler iade şartlarına uygunsa geri gönderilecektir. Geri gönderilmesi durumunda standard teslimat yöntemi uygulanacaktır.
İş günlerimiz resmi tatiller hariç Pazartesi gününden Cuma'ya kadardır.
Lütfen Not Edin: Sadece www.aveda.com.tr'den alınmış ürünler iade edilebilir.

Hasarlı ürün

Siparişiniz ulaştığında lütfen kargolama sırasında oluşabilecek herhangi bir hasara karşı karton kutu olmasına dikkat edin. Kargolama sırasında paketleme yaparken karton kutu olmasına rağmen, kargolarınızından biri veya birkaçında hasar varsa lütfen kargoyu teslim almayın ve müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Hasarlı teslim alınan kargolardan AVEDA ONLINE sorumlu değildir.
Daha hızlı bir hizmetten yararlanmak için lütfen e-posta adresiniz ve telefon numaranızla beraber sipariş numaranızı da yanınızda bulundurun. Hızlı çözüme ulaşmak için lütfen kargo kutusunu, paketlenmiş malzemeleri ve hasarlı ürünleri kuryenin kontrol etmesi için koruyun.
Sipariş iade ile ilgili sorularınız için lütfen bizi 0850 250 1791 nolu numaradan arayın ya da bize musterihizmetleri@aveda.com.tr mail adresimizden ulaşın.​