Aveda feed my lips lipwear models.

BAHAR AYI İÇİN
MAKYAJ FİKİRLERİMİZ

 

AYRICA, MAKYAJ UZMANLARIMIZDAN İPUÇLARI DA BULABİLECEKSİNİZ

Baharın gelişiyle birlikte, güzelliğinizi ve makyaj görünümünüzü yenileme zamanı geldi. Soğuk tonlu kış makyajlarının yerini, sonunda aydınlık, parlak ve neşeli bahar makyajları alıyor. Sıcak günlerin ruhunu kucaklamanın en sevdiğimiz yollarından biri de dudaklardaki göz alıcı canlı tonlar.

 

Makyaj görünümünüz için bir ilham mı arıyorsunuz? Süper besleyici, %100 vegan feed my lips koleksiyonumuz, başlangıç için mükemmeldir. Aşağıda, feed my lips dudak parlatıcıları ve rujlar arasındaki farkları inceleyeceğiz ve ayrıca Global Makyaj Sanat Direktörümüz Janell Geason'ın yorumlarını da alacağız.

 

 

feed my lips ile tanışın

 

Dudaklarınız için hangi feed my lips vegan güzellik ürününü seçerseniz seçin, hayvan dostu, ekstra nemlendirici ve çarpıcı bir renk yelpazesine sahip ürünler bulacaksınız. Bu koleksiyon aromatik ve ilham vericidir, güzellik dünyası ve doğa arasında güzel bir köprü görevi görür.

 

Kozmetikte son teknolojiye ayak uyduran vegan bir dudak kremi veya dudak parlatıcısı formülü mi arıyorsunuz? %93 doğal türevli* feed my lips nemlendirici likit ruj, organik setifikalı cupuacu meyve yağı ve süper meyvelerimiz ile beslenir, bu da onu besleyici ve yumuşak kılarken, gün boyu süren yüksek etkili rengi dudağa hapseder. Mat bir bitişe sahiptir, bu nedenle likit bir ruj hissine sahiptir ve en az 8 saat boyunca kalıcı bir dudak rengi sunar.

 

Parlaklık veren vegan bir dudak parlatıcısı tercih ediyorsanız, feed my lips pure nourish-mint dudak parlatıcısını öneririz. %98 doğal türevli*, tüm gün nem ve parlaklık veren parlatıcı, dudakları gözle görülür şekilde dolgunlaştırır. Yedi hafif tondan herhangi birini uyguladığınızda bitkisel bir yolculuğa çıkacaksınız. Avokado, mangosten yağı, jojoba, açaí, nar ve diğer vegan malzemeleri içeren formül, dudaklarınızı şımartacak bir nem sunuyor.

 

Bu formüllerle ilgili paylaştığımız bilgilere göre, bize güzellik uzmanı ve Aveda Global Makyaj Sanat Direktörü Janell Geason'dan daha fazla ilham verecek kim olabilir ki? Son trend bahar güzelliği için sorularımıza verdiği yanıtları aşağıda paylaşıyoruz.

 

S: BU YIL BAHAR AYINDA, HANGİ MAKYAJ TRENDİ SİZE İLHAM VERİYOR?

 

JG: Gördüğümüz birkaç bahar trendi var, ancak hemen akla gelen doğal ve göz alıcı bir görünüm. Dudaklar için doğal veya parlak göz alıcı bir renk tercih etmeyi seviyorum. Gözler ve kaşlar içinse daha dolgun bir göz kalemi ve daha dolgun görünen kaşlar tercih ediyorum.

 

Ciltler çok doğal görünüyor, parıldayan, neredeyse yokmuş gibi görünen renklerle doğal cildinizi kucaklayın! Yanakların kızardığını ve sağlıklı göründüğünü göreceksiniz. Evden çalışmaya başladığımızdan beri, genel olarak makyaj görünümü değişti ve hafif bir görünüme geçti.

 

S: BAHAR AYI İÇİN SİZİ EN ÇOK HEYECANLANDIRAN RUJ RENGİ TRENDİ HANGİSİ?

 

JG: Sıklıkla gördüğüm bahar makyajı görünümü genellikle daha doğal ve parlak. Göz alıcı bir renk görmek de harika. Bu görünümü favori feed my lips™ pure nourish-mint dudak parlatıcıları ile denemeyi seviyorum: Taze bir şeftali tonu için Sweet Apricot, pırıltılı şampanya tonu için Hibiscus Dew veya ışıltılı bronz altınbir ton için Agave. Daha cesur bir renk için ise, Cana, Karpuz veya Guava'da feed my lips pure nourish-mint nemlendirici ruj tonlarını kullanmanızı tavsiye ederim.

 

S: BU SEZON HANGİ DUDAK RENGİ TEKNİKLERİNİ ÖNERİRSİNİZ?

 

Product image featuring feed my lips collection.

JG: Eğer bir yüz maskesi takıyorsanız, doğal tonlarda veya parlak göz alıcı tonlarda daha kalıcı bir görünüm için feed my lips pure nourish-mint nemlendirici likit rujları tercih edebilirsiniz. Veya, feed my lips™ pure nourish-mint nemlendirici rujları da önerebilirim.

 

Daha kalıcı için uygulama benim kullandığım teknik, dudakları feed my lips pure nourish-mint lip primer le hazırlamak, favori feed my lips pure nourish-mint nemlendirici ruj tonları arasından favorinizi uygulamak, son olarakta feed my lips pure nourish-mint dudak kalemi ile üzerinden geçmek.

 

S: SICAK AYLAR İÇİN EĞLENCELİ BİR İLHAM ÖNERİNİZ VAR MI?

 

JG: Benim için önemli olan, cildi kucaklamak. Bu yüzden fondöteni hafif tutun, cilt bakımına odaklanın ve gözlerinizi veya dudaklarınızda renklerle oynayın.

 

 

 

İlham almış gibi hissediyor musunuz? Rujlar ve parlatıcılarımız ile bahar aylarında parlak ve eğlenceli görünümler yaratın.

 

 

 

ÜRÜNLERİ SATIN AL

 

 

*Bitkilerden, petrol dışı minerallerden veya sudan.