Image of @sunitav_.

Yıpranan saçlarınızı

günlük olarak

nasıl güçlendirebilirsiniz?

 

Botanical repair durulanmayan saç onarım ve bakım kremimizi keşfedin

Yıpranmış saçlar söz konusu olduğunda, durulanmayan formüle sahip güçlendirmeye yardımcı bir saç kremi saçınızın canlılığını geri kazandırmanıza yardımcı olabilir. Durulanmayan formüle sahip mükemmel saç kremi, kırılmaya yatkın ve kırılan saçları anında gür ve gözle görülür şekilde daha canlı bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olur. İster günlük saç bakım rutininizde onarım arıyor olun, ister şekillendirme öncesi saçlarınızı korumak istiyor olun, botanical repair durulanmayan saç onarım ve bakım kremimiz; düz, dalgalı, bukleli ve kıvırcık saçlarınızı anında içten dışa güçlendirmeye ve onarmaya yardımcı olur, saçlarınızı en iyi haline kavuşturmanızı sağlar.

 

 

Tek bir kolay adımda etkili sonuçlar elde edin

 

Yıpranmış saçları onarmak her zaman zor bir süreç olmak zorunda değil. Daha pürüzsüz ve daha yumuşak saçlara sahip olmak için çok seveceğiniz onarıcı ürünümüzle tanışın. Saçı anında güçlendirmeye ve onarmaya yardımcı olmak için günlük yıkama rutininize uygun olarak formüle edilen %100 vegan botanical repair durulanmayan saç onarım ve bakım kremimizin, botanical repair yıpranmış saçlar için onarım şampuanı ve onarım kremi ile yıkanan ve bakım yapılan saçlardan sonra kullanılması önerilir.

 

Saçınızın ekstra bakıma ihtiyacı olduğunu hissettiğiniz günlerde, saç kremi yerine botanical repair yıpranmış saçlar için onarım maskelerimizden hafif ya da zengin dokulu maskeyi tercih edin. Duş rutininizi tamamladıktan sonra, bu muhteşem kremi nemli saça kökten uca uygulayın ve saçı 3 katmanında onaran ileri bitkisel teknolojimizin dönüştürücü etkilerini keşfedin.

 

 

3 katmanlı saç onarımı nasıl çalışır?

 

Saçlarınız, karıştığında sert bir şekilde taranmasından, sıcak aletlerle şekillendirilmesine kadar gün boyunca çeşitli zarar veren etkenlere maruz kalabilir. Bu nedenle, mevcut yıpranmayı onarmaya, kırılmayı önlemeye ve gelecekteki yıpranmalara karşı korumaya yardımcı olan günlük bir saç bakım rutini oluşturmak, saçlarınız için çok önemlidir.

 

%99 doğal türevli* botanical repair durulanmayan saç onarım ve bakım kremimiz, saç bakım rutininizde tam da bu görevleri yerine getirmek üzere tasarlanmıştır. Güçlü bitkisel türevli içeriklere sahip formülümüz, saçı anında içten dışa güçlendirmeye ve üç katmanında (korteks, kütikül ve F katmanı) onarmaya yardımcı olur.

 

KORTEKS

 

Bitkisel moleküller saça nüfuz ederek saç bağlarını çoğaltır, saçları içten dışa onarmaya yardımcı olur.

 

KUTİKÜL

 

Organik sertifikalı avokado, yeşil çay ve sacha inchi yağı içeren zengin besleyici bitkisel harman ile saçı kolay taranır hale getirir ve kırılmayı önlemeye yardımcı olur.

 

F-KATMANI

 

Bitkisel türevli kompleks, saça bakım yapıp parlaklığı hapsederken, botanik bir F-katmanı yaratarak saçı gelecek yıpranmalara karşı korumaya yardımcı olur.

 

Sonucunda ise içten dışa gözle görülür şekilde daha güçlü, parlak ve canlı saçlar sunar.

 

 

Saçı güçlendiren bir rutin oluşturmak

 

Bitkisel türevli, durulanmayan formülümüzü rutininize dahil etmenin üç yolu:

 

1. KARIŞIKLIĞI AÇAR

 

İnatçı düğümleri zorla taramak saçları kırabilir ve koparabilir. Saç tellerini anında açmak ve taramadan kaynaklanan kırılmayı önlemeye yardımcı olmak için, botanical repair durulanmayan saç onarım ve bakım kremimizi havluyla nemi alınmış saça kökten uca eşit şekilde uygulayın.

 

2. ŞEKİLLENDİRME ÖNCESİNDE SAÇI KORUR

 

Mevcut yıpranmaları onarmanın ve gelecekteki kırılmaları önlemenin de ötesinde, bitkisel türevli formülümüz saçınızı 230°'ye kadar ısıya karşı korur ve fön ile kurutmanın neden olduğu yıpranmaya karşı koruma sağlar. İhtiyacınız olan korumayı saça hapsetmek için nemli saça uygulayarak tarayın.

 

3. KABARMAYI AZALTMAYA YARDIMCI OLUR

 

Lüks, kremsi dokudaki durulanmayan onarım ve bakım kremini nemli saça uygulayın ve daha pürüzsüz saçlara sahip olmak için kabarmayı ve elektriklenmeyi kontrol altında tutun.

 

 

Botanical repair koleksiyonumuzun sırrı nedir?

 

Etkili sonuçları ve bitkisel türevli güçlendirme özelliğiyle sevilen, zengin dokulu, durulanmayan formülümüzü içeren botanical repair koleksiyonumuz, 2021 Marie Güzellikte Mükemmelliyet Ödülü Sahibi olarak açıklandı.**

 

Marie Claire'den Katie Thomas, "Canlı saçlara sahip olmak için önemli noktanın güçlü bir saç temeline sahip olunması gerektiği ve saçın bol miktarda neme sahip olması gerektiği yaygın olarak kabul edilir, peki saçlarınız yıprandığında ne yapabilirsiniz? Bu ürün yelpazesi, saçı yumuşak, ipeksi ve pürüzsüz göstermek için kütikülü yumuşatırken, her bir saç telini içten dışa onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olmak için gücünü bitkilerden alır." diye açıkladı.

 

Silikon, paraben, mineral yağ ve sentetik parfüm içermeyen vegan botanical repair durulanmayan saç onarım ve bakım kremimiz, 1A'dan 4C'ye kadar tüm saç tiplerini ve dokularını kökten uca anında dönüştürmeye yardımcı olur. Durulanmayan kremi kullanan kadınların %91'i, saçlarının anında daha güçlü hissettiğini söyledi*** ve kadınların %94'ü saçların anında daha yumuşak ve pürüzsüz hissettiğini söyledi.***

 

Before and after image with model using botanical repair™ strengthening leave-in treatment.

 

 

botanical repair durulanmayan saç onarım ve bakım kremimiz ile anında daha yumuşak ve daha parlak saçlara sahip olun.

 

 

 

 

ÜRÜNLERİ SATIN ALIN

 

 

 

*Bitkilerden, petrol dışı minerallerden veya sudan, ISO standartlarına dayanarak üretilmiştir.

**Marie Claire Güzellikte Mükemmelliyet Ödülleri 2021 Kazananları.

***Ürünü yalnızca bir kez kullanan 123 kadın tüketici ile test edildi.