Introducing new nutriplenish™ curl gelée

BUKLELİ SAÇLAR İÇİN İDEAL ŞEKİLLENDİRME ÜRÜNÜMÜZ

 

YENİ nutriplenish bukle belirginleştirici nemlendirici jel krem

Besin değeri yüksek içeriklerle nemlendirme sağlayan nutriplenish ailesinin en yeni üyesi geldi! YENİ %100 vegan nutriplenish bukle belirginleştirici nemlendirici jel krem, bukleli saçları nemlendirir, bukleleri, dalgaları ve kıvırcıkları belirginleştirir ve daha uzun süre belirgin kalmasını sağlar. Kabarmayı 24 saat boyunca yatıştırmaya ve esnek, yumuşak bir tutuş sağlamaya yardımcı olmak için formüle edilmiştir. Aşağıda, en yeni nutriplenish şekillendiricimizle, ilgili tüm ayrıntıları paylaşıyor ve saç bakım rutininize nasıl dahil edebileceğinize dair ipuçları sunuyoruz.

 

 

Besin değeri yüksek içeriklerle nemlendiren silikonsuz formül

 

Saç bakımında silikon kullanıldığında tüm şaftını kaplar ve nemi engelleyerek, saç tellerinin daha pürüzsüz, daha yumuşak gösterir. Ancak dalgalı, bukleli ve kıvırcık saçlar bu katkı maddeleri tarafından ağırlaşabilir, hareket ve canlılıklarını kaybeder. Dahası, silikonlar, saç telleri nemden korurken, nemlendirici saç bakım bileşenlerinin emilimini engelleyebilir; bu da, dokunulduğunda sert hissettiren ve yönetilmesi zor kuru saçlara neden olur.

 

Nutriplenish bukle belirginleştirici nemlendirici jel krem silikon içermez, bunun yerine kuru saçları derinlemesine nemlendiren ve omega-5 bakımından zengin organik nar yağı gibi süper besin bileşenleriyle saça istenilen yumuşaklığı ve parlaklığı kazandırır. Sonuç, ise sıkı ve esnek tutuşa sahip bukleleri hem besleyen hem de belirginleştiren, hafif yapılı bir formüldür.

 

24 saat kabarmayı yatıştırmaya yardımcı olan saç bakımı

 

Kabarma, en hacimli ve canlı bukleleri bile engelleyebilir, bu nedenle nutriplenish bukle belirginleştirici nemlendirici jel krem, 24 saate kadar kabarmayı yönetmeye yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiştir. %100 vegan saç şekillendirme çözümümüz, en hafif dalgalardan en sıkı kıvırcık saçlara kadar parlak, yönetilebilir ve yumuşak saçlar sunar.

 

Nutriplenish bukle belirginleştirici nemlendirici jel kremi saç bakım rutininize nasıl dahil edebilirsiniz?

 

Nemlendirilmiş ve belirginleştirilmiş dalgalı, bukleli ve kıvırcık saçlar için aşağıdaki adımları uygulayın:

 

1. Tercih ettiğiniz nutriplenish formülüyle ilk olarak saçınızı şampuanlayın ve saç kremi kullanın. İnce ve orta telli saçların tüm dokuları için hafif nemlendirici formülümüzü, orta ve kalın telli saçların tüm dokuları için ise yoğun nemlendirici formülümüzü öneriyoruz.

 

2. Ardından, nutriplenish bukle belirginleştirici nemlendirici jel kremi ıslak saça eşit bir şekilde kökten uca uygulayın. Bukleleri uzatmak için ürünü saçta aşağı doğru kaydırın; bukleleri belirginleştirmek için ise ellerinizle yukarı doğru hareketler uygulayarak ürünü saça iyice yedirin.

 

3. Daha fazla hacim ve belirginlik için havayla veya fönle kurutup difüzör kullanın. Saç tamamen kuruduğunda, bukleleri yumuşatmak için saçlarınızı öne eğerek sallayın.

 

 

 

Nemli, hacimli ve parlak görünen dalgalı, bukleli
ve kıvırcık saçlara hazır mısınız?Bukleli saçlar için ideal saç şekillendirici ürünü olan
nutriplenish bukle belirginleştirici nemlendirici jel kremi satın alın.

 

 

 

ÜRÜNLERİ SATIN ALIN