UGC image featuring color, cut and style by @tanaya_takahashi.

DÜNYA AYI BOYUNCA

AVEDA SAÇ ARTİSTLERİNİ

KUTLUYORUZ

 

SİZİN DE UZMANLARIMIZI NASIL DESTEKLEYEBİLECEĞİNİZİ KEŞFEDİN

İnanılmaz derecede yetenekli Aveda Saç Artistlerimiz, Aveda'nın kalbini ve ruhunu temsil ediyor. Onlar sadece kendi zanaatlarını icra eden ustalar değil, gezegene olan saygımızı somutlaştıran ve Dünya'yı önemseme misyonumuzu yansıtan değerlerimizdir. Dünya Ayı boyunca, sürdürülebilirliğe olan bağlılıkları ve saç bakımına olan tutkuları nedeniyle artist topluluğumuzu kutluyoruz. Ayrıca, tüm yıl boyunca size değer verenler saç artistlerini nasıl destekleyebileceğinizi de paylaşıyoruz.

 

 

İyiliğin gücü

 

Aveda Artistleri, Dünya'ya değer verme misyonumuzu yaşıyor ve soluyor. Gezegenimizi korumak için %100 vegan saç bakımının ve toplu ayak izimizi (footprint) azaltmanın önemini anlıyorlar.

 

ÖZEN GÖSTERMEK İÇİN HAZIRLANDI

 

Aveda Artistleri hayvan dostu formüllerle hem insanlara hem de hayvanlara özen gösterme sorumluluğunu üstlenir. Aveda Artistleri insanlar tarafından test edilmiş formüllere olan bağlılığımızı destekler ve sizin, yani misafirlerinin kullandıkları ürünler hakkında iyi hissedebilmenizi sağlar. Bu topluluk aynı zamanda size vegan ve yüksek performans gösteren ürünler sağlamayı önemsiyor. Aveda'nın yarattığı her şey şimdi ve sonsuza dek %100 vegan, dolayısıyla ne Aveda Artistlerimizin ne de misafirlerimizin taviz vermesi gerekmiyor.

 

SORUMLU KAYNAK KULANNIMI

 

Sorumlu kaynak kullanımı uygulamalarımız, vegan saç ürünleri oluştururken Dünya'nın zengin kaynaklarının korunmasına yardımcı olmamızı da sağlar. Aveda Artistleri her gün, özenle elde edilmiş malzemelerden oluşan formülleri kullanarak çevreye olan bu bağlılığı onurlandırıyor. Doğal türevli formüller onlar için önemlidir. Aveda Artistlerimiz, sorumlu kaynak kullanımı ve bilimin hassasiyeti sayesinde bitkilerin muhteşem gücünü anlayabileceğimize inanıyor.

 

 

Sanatın gücü

 

Trend saç kesimlerinden, havalı buklelere ve göz kamaştırıcı renklere kadar, Aveda Artistleri gerçek birer saç ustalarıdır. Zanaata olan bağlılıkları ve ortaya çıkardıkları tutku için sonsuza dek minnettarız. Tüm saç tipleri ve dokuları hakkındaki bilgileri, her bir vegan ürün önerisini saçın ihtiyaçlarına göre yönlendirir. Saç bakımına mı ihtiyacınız var? İster botanical repair onarım maskeleri arasından hafif ya da zengin dokulu maske, ister kuru saçları nemlendirmek ve yenilemek için nutriplenish nemlendirici durulanmayan saç kremi olsun, saçlarınızın ihtiyacına göre onlar için en doğru tercihi yapmanıza yardımcı olurlar. Boya uzmanlarımız, ten renginizi tamamlamak için ideal tonu seçerek gökkuşağının ustaları gibi hareket ederler. Aveda Artistlerinin enerjik ruhu bize her gün ilham veriyor ve katkılarından dolayı gurur duyuyoruz.

 

 

Uzmanlarımızı nasıl destekleyebilirsiniz?

 

Dünya Ayı boyunca ve sonrasında,Aveda Artistleri, ister büyük bir gün için mükemmel bir saç modeli oluştursun, ister yepyeni bir görünüm yaratsın, isterse minik bir düzeltme dokunuşu yapsın, her tür saç ve güzellik anı için yanınızdalar. Gelin bir araya gelip bize gösterdikleri özen ve sevgiyi yıl boyunca onlara da hissettirelim.

 

Aveda Artistlerini şu şekilde destekleyebilirsiniz:

 

1) Aveda saç uzmanınız ile sanal bir randevu ayarlayın ve Kuaförler Günü’nü yüz yüze kutlayın!

 

2) En sevdiğiniz Aveda salonunu çevrimiçi alışveriş yaparak destekleyin: kuaförünüzün sitesinden saç ürünlerini satın alın.

 

3) Başarıya yatırım yaptığınızı göstermek için gelecekteki randevular için salonunuzdan hediye kartları satın alın.

 

4) Salonunuzu ve sanatçılarınızı sosyal medyada destekleyin: onlara Facebook ve Google'da olumlu yorumlar bırakın ve sosyal medyada ilginizi göstermek için sosyal medyadaki topluluklarına katılın.

 

 

 

 

Dünya Ayı boyunca ve sonrasında Aveda Artistleri
topluluğumuzu desteklemek için bize katılın.

 

 

 

ÜRÜNLERİ SATIN AL