Product image of Cherry Almond Body Scrub.

İLK TAKİP ETTİĞİNİZ INFLUENCERLAR

OLAN ANNELERİNİZ İÇİN

EN İYİ HEDİYE ÖNERİLERİ

 

OLMAZSA OLMAZ %100 VEGAN GÜZELLİK HEDİYESİ ÖNERİLERİMİZ

Anneniz için anlamlı hediyeler mi arıyorsunuz? Hayatınızda çok özel bir yeri olan anneniz ve hayatınızdaki anne figürleriniz için sevginizi ve takdirinizi gösterebileceğiniz, onlara kendilerini iyi hissettirecek hediyeler vermek istiyorsanız, burada ulaşması kolay fikirler bulacaksınız. Takip ettiğiniz ilk kişi olan, kendine zaman ayırmayı fazlaca hak eden anneleriniz için saç bakımı ve güzellik seçimlerimizi sizler için tamamladık. Kişiye göre özelleştirilen hediye fikirleriyle, her annenin farklı tercihleri için mükemmel vegan saç bakım ürünlerini ve cilt bakımı ürünlerini bulabilirsiniz.

 

 

Annelerinize ve Dünyaya değer veren vegan güzelliği hediye edin

 

Her koleksiyonumuz, size her zaman değer veren annelerinize özen göstermek için %100 vegan malzemelerle özenli bir şekilde hazırlanmıştır. Ayrıca, her ürünümüz hayvan dostudur, güneş ve rüzgar enerjisi* kullanılarak %100 yenilenebilir enerji ile üretilmiştir. Dünyamızın korunmasına da yardımcı olduğunuzu bilerek, saç ve cilt bakım ürünlerimizi hediye etme konusunda kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

 

 

Annelerinizin farklı ihtiyaçlarına göre hediye önerileri

 

SAÇ NEMİ ARAYANLAR İÇİN

 

İdeal saç şekillendirmesi için süper besinlerin karışımıyla hazırlanmış nutriplenish koleksiyonumuzu hediye edin. %94 doğal içerikli** bu yenileyici koleksiyon, annenizin ekstra nemlendirici saç bakım rutini için ihtiyaç duyduğu her şeyi içerir. Nutriplenish şampuanlarımız ve kremlerimizden, çok sevilen nutriplenish çok amaçlı saç bakım yağımıza kadar her yüksek performanslı ürün, besin değeri yüksek formüller içerir. Koleksiyonun yıldız içeriklerinden biri olan organik nar yağı, saçların nemli ve gözle görülür şekilde daha canlı görünmesine yardımcı olacaktır. En yeni ek nem takviyesi sağlayan nemlendirici bakım ürünüz ise, saça nüfuz eden ve zengin dokulu krem yapıya sahip nutriplenish günlük saç nemlendirici bakımıdır. İçeriğindeki x8 kat daha fazla süper besin ile ve x4 kat daha fazla nem*** sağlayan bu ürün, orta ve kalın telli saçlara sahip olanlar için mükemmeldir.

 

Give her hair a lush, hydrated boost with the nutriplenish collection.

 

 

Besin değeri güçlü içeriklerle
saçlar neme doysun.

 

SAÇ ONARIMINA İHTİYAÇ DUYANLAR İÇİN

 

Eğer anneniz yoğun bir saç onarımına ihtiyaç duyuyorsa, %93 doğal türevli** botanical repair sistemimiz, saçtaki yıpranmaları yoğun bir şekilde onarmaya yardımcı olur ve güçlendirir. İleri bitkisel teknoloji ile geliştirilen, saç içinde bağ çoğaltan sistemimiz sayesinde botanical repair, saçları sentetiklerin değil, bitkilerin gücüyle onarır. Hafif veya zengin dokulu botanical repair yıpranmış saçlar için onarım maskesi ile annelerinizin kendine zaman ayırmasını sağlayın. Saçın üç katmanında onarım sağlayan maskelerimiz, annelerinizin saçlarını gözle görülür şekilde dönüştürecek ve gelecekteki yıpranmalara karşı korunmaya yardımcı olacaktır.

 

DAHA FAZLA HACİM İÇİN

 

Daha dolgun ve hacimli saçlara sahip olması için, annenize invati advanced yoğun dolgunlaştırıcı maskemizi hediye etmenizi öneriyoruz. Saçları anında dolgunlaştırmak için, bilimsel olarak formüle edilmiş, %94 doğal türevli** invati advanced koleksiyonumuz, Ayurveda bitkilerinin bir karışımını içerir. İçeriğindeki ginseng ve organik zerdeçal ile harmanlanan bu maske, saç derisine uygulandığında harika bir his verir ve saç dersini canlandırmaya yardımcı olur.Maske; incelmiş ve seyrelmiş saçları dolgunlaştırır, güçlendirir, nemlendirir ve saç derisini derinlemesine besler. Bitki türevli şekillendirici polimerler, kökten uca daha gür, daha dolgun görünen saçlar için her bir saç telini dolgunlaştırır.

 

AROMA SEVERLER İÇİN

 

Product image of the Cherry Almond collection.

Anneniz özel kokuları seviyorsa, cherry almond koleksiyonumuzun ikonik aromasına bayılacaktır. %100 doğal türevli** tatlı çiçek kokusu, Aveda kullanıcılarının favorisidir; 38 çiçek ve bitki özünden üretilmiştir. Saçları ve cildi yumuşatmak için mükemmel olan cherry almond saç ve cilt bakımı ürünlerimiz, hediye önerilerimiz arasındaki favorilerdendir. Cherry almond yumuşatıcı şampuan ve saç kremi, yumuşaklığı ve paraklığı geri kazandırmak için doğal olarak elde edilen kiraz çiçeği ve tatlı badem yağı ile formüle edilmiştir. Işıltılı bir cilt için ise, cherry almond yumuşatıcı el ve vücut yıkama jeli ve cherry almond yumuşatıcı vücut losyonu hediye edebilirsiniz.

 

 

ÇALIŞKAN ELLERE SAHİP OLANLAR İÇİN

 

Annelerimiz her zaman ellerimizden tuttu. Hand relief koleksiyonumuzun başrolde olduğu temel nemlendirme rutinimizle annelerinize yatıştırıcı bir hediye verin. Aveda'nın çok satanlarından biri olan hand relief rahatlatıcı ve nemlendirici el kremi, gün boyunca andiroba yağı ve diğer bitki türevli nemlendiricileriyle elleri derinlemesine nemlendirir. Hand relief yenileyici el bakım serumu, gece bakım rutini için elleri gençleştirir ve gece boyunca ince kuru çizgilerin görünümünü düzeltmeye yardımcı olur.

 

 

 

İlk takip ettiğiniz influencerlar olan annelerinize verdiğiniz değeri göstermek için %100 vegan saç bakım ve güzellik ürünlerimizi hediye edin.

 

 

 

 

ÜRÜNLERİ SATIN AL

 

 

*Ürün üretimi, yenilenebilir enerji kredileri ve karbon dengelemeleri yoluyla Aveda'nın güneş enerjisi dizisi ve/veya rüzgar enerjisi ile desteklenmektedir.

**Bitkilerden, petrol dışı minerallerden veya sudan.

***Durulanmayan saç kreminden 8 kat daha fazla süper besin yağları içerir. İşlem görmemiş saçlara kıyasla 4 kat daha fazla nem sağlar.