Product image of the shampowder dry shampoo.

SHAMPOWDER KURU ŞAMPUAN'I SEVMENİZ İÇİN 5 SEBEP

 

SHAMPOWDER'IN SAÇLARINIZI İKİNCİ GÜNÜNDE NEDEN MÜKEMMEL GÖSTERECEĞİNİ KEŞFEDİN

İkinci gün saçının doğası gereği harika bir yanı vardır. "Yapılı saç" ile saçın doğal şeklini korumak arasında bir denge kurar. Üçüncü ve dördüncü gününde ise saçı ikinci günde gibi gösterecek daha iyi bir şey var.

 

Sırrı ne mi? En sevdiğimiz saç ürünlerimizden biri olan harika bir kuru şampuan. Saç bakım rutininize shampowder kuru şampuan ekleyerek, daha basit bir şekillendirme rutininin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Aşağıda, en iyi kuru şampuanlardan olan shampowder'ın kolaylığını anlatan 5 sebep paylaşıyoruz.

 

 

1. ZAMANDAN TASARRUF ETMENİZİ SAĞLAR

 

Saç şekillendirmenin en zor yanlarından biri, onun için harcadığımız süredir. İster sabah rutini için acele ediyor olun, ister yatağa gitmek için istekli olun, sabah akşam saçlarını yıkayanlar için muhtemelen saçlarını fön ile kurutmak ya da ısı ile şekillendirmek için pek fazla zaman yoktur.

 

Saç bakımı rutininize shampowder kuru şampuan gibi susuz bir şampuanı dahil ederek, yıkamalar arasındaki günleri uzatabilirsiniz. Bu da, haftalık olarak fönle saçlarınızı kurutmak ya da şekillendirmek için daha az zaman harcamanız anlamına gelir ve size daha fazla boş vakit yaratır.

 

2. SAÇI YENİ YIKANMIŞ GİBİ GÖSTERİR

 

Saçlar ilk yıkandığı 1-2 gün muhteşem görünürler; saç dipleriniz asla yağlı görünmez, saç telleriniz oldukça canlı görünen ve hacimli bir dokuya sahip olur. Peki neden durulamasız bir şampuanla bu ivmeyi sürdürmüyorsunuz?

 

Shampowder kuru şampuan mısır nişastası, montmorillonit, tapyoka nişastası ve yulaf çekirdeği unu gibi doğal türevli pudralarla saçtaki fazla yağı emer, saçları hacimlendirir ve şeklini uzun süre parlak ve temiz gösterir. Hazırlanırken kuru şampuanı uygulamanız yeterlidir; saçınız gece boyunca uykuda kaybolan çekiciliğini geri kazanır.

 

3. HERKES İÇİN İDEALDİR

 

Aveda olarak, tüm saç tiplerini anlıyor ve takdir ediyoruz. Bu noktada, çeşitli doku ve yağ seviyeleriyle, canlı görünen saçlar için farklı arındırma ve bakım ihtiyaçları doğuyor.

 

Shampowder kuru şampuan ince, orta veya kalın saçlarda en iyi şekilde işe yarar. Düz ve bukleli saç dokuları için de uygundur. Kısaca, bu hacim veren kuru şampuan tam size göre!

 

4. ANTRENMAN SONRASI İÇİN MÜKEMMELDİR

 

Egzersiz yapmaktan kaçmak için en iyi bahanelerden biri "Terli, yağlı saçlarımla başa çıkacak vaktim yok." demektir. Egzersiz sonrası temizlik için daha az zaman harcayarak sağlığınıza ve zindeliğinize odaklanın. Shampowder kuru şampuan terleyen saçları canlandırır ve egzersiz sonrası saçları tazeler.

 

Büyüsü ise, saç derisindeki teri ve yağı hızla kurutarak emen mısır nişastası ve yulaf çekirdeği unu bileşenlerindedir. Tapyoka nişastası ise, ek hacim ve doku ile saça anında güç kazandırır.

 

5. YATIŞTIRICIDIR

 

Shampowder kuru şampuan, sizi rahatlatması için yalnızca daha fazla boş zaman yaratmayacak, aynı zamanda organik, sakinleştirici imza shampure aromamızın da tadını çıkarmanızı sağlayacak. Yaklaşık iki düzine saf çiçek ve bitki özleri ile hazırlanan lavanta, petitgrain ve ylang ylang sayesinde, shampowder'ı her kullandığınızda aromatik, huzurlu bir yolculuğa çıkacaksınız.

 

Shampure kuru şampuanımızdan memnun kaldıysanız, aynı çok satan formülü ve aromayı içeren, sadece yeni bir isim ve görünümle yenilenenshampowder kuru şampuanı da seveceğinizden emin olabilirsiniz. Bu kullanımı kolay ürünün bu kadar çok insanın favorisi haline gelmesi şaşırtıcı değil. %99 doğal türevli* ve tamamen vegan formüle sahip shampowder kuru şampuan, özen göstermeye devam eden saç bakım ürünüdür.

 

 

 

Susuz şampuan ile daha az yıkama günü olgusunu deneyimleyin.

 

 

 

ÜRÜNLERİ SATIN ALIN

 

 

*Bitkilerden, petrol dışı minerallerden veya sudan.