VEGAN ŞAMPUAN

..Göre Sırala:

Vegan Şampuan Çeşitleri Aveda’da!

Saçlarınız için en iyi bakımı sunan şampuanlar vegan formülüyle Aveda’da sizleri bekliyor. Erkek saç dökülme karşıtı şampuanlardan kıvırcık saçlar için özel şampuanlara, ince telli saçlar için şampuanlardan saça parlaklık veren şampuanlara tüm saç ihtiyaçlarına yönelik şampuan çeşitlerimiz vegan şampuan arayanların ilk tercihi oluyor. Hayvanlardan elde edilen hiçbir madde kullanılmadan geliştirilen vegan şampuan çeşitlerimiz ile sizler de vakit kaybetmeden tanışın!

Canlandırıcı, Besleyici ve Rahatlatıcı Vegan Şampuanlar

Vegan şampuan markaları arayışınıza Aveda’nın birbirinden özel içeriklere sahip bitkisel şampuanları ile son verebilirsiniz. Farklı saç tipleri ve farklı saç gereksinimleri için özel olarak formüle edilen vegan şampuanlardan biri de rahatlatıcı etkisiyle saç derisini rahatlatan ve dengeleyen Scalp Benefits şampuan. Scalp Benefits saç derisi rahatlatıcı şampuan, saçları kökten uca temizleyerek saç derisini ekstra sebumdan arındırıyor ve yeniden yapılandırıyor. Sağlıklı saçlar için sağlıklı bir saç derisi temeli sağlayan bu şampuan günlük kullanım için ideal bir ürün olarak öne çıkıyor. Eğer besleyici özellikte vegan şampuan önerileri almak istiyorsanız seçiminizi Shampure besleyici şampuandan yana kullanabilirsiniz. %95 doğal türevli Shampure, saçları ağırlaştırmadan beslemeyi sağlıyor ve içeriğindeki Habeş yağı tüm saç tiplerine doğal bir parlaklık kazandırıyor. Rosemary Mint canlandırıcı vegan şampuan ise; %97 doğal türevli silikon içermeyen yapısıyla saçları kir, fazla yağ, ürün birikintisi ve diğer kalıntılardan nazikçe arındırıyor. Canlandırıcı, rahatlatıcı ve besleyici etkisi bulunan vegan şampuanlarımız arasından saçınızın ihtiyacına yönelik bir tercih yapabilirsiniz.

Kıvırcık veya Düz Saçlarınız İçin Aradığınız Vegan Şampuan

Vegan olan şampuanlar arasında düz ve kıvırcık saçlar için özel olarak formüle edilen seçenekler de bulunuyor. Eğer kıvırcık ve dalgalı saçlarınız için uygun bir vegan şampuan arıyorsanız Be Curly şampuan tam size göre. Bukle veya dalgalarınızı nazikçe temizleyebilmenize olanak sunan Be Curly, bukleleri yatıştırıp onlara parlaklık kazandırıyor. Smooth Infusion düzleştirici şampuan ise elektriklerinden arınmış ve dümdüz bir saç görünümü yakalamak isteyenler için ideal bir ürün olarak öne çıkıyor. Smooth Infusion vegan şampuan, elektriklenmeyi ve istenmeyen dalgaları önemli ölçüde azaltıyor. Üstelik Babassu'dan elde edilen temizleme sistemi; saçı yumuşatarak saça eşsiz bir doku veriyor.

Boyalı Saçlar ve Yıpranmış Saçlar İçin Uygun Vegan Şampuanlar

Boyalı saçlarınız için en iyi temizleme ve bakım rutinini Color Conserve vegan şampuan ile gerçekleştirebilirsiniz. Nazik, bitkisel özlü bu şampuan boyanın akmasını önleyerek saç rengini korumaya yardımcı oluyor. Boyalı saçlarınızı uzun süre canlı tutmanıza destek olan bu özel şampuan, boyalı saça zarar vermeden rengin daha uzun süre canlı kalmasını sağlıyor. Color Conserve vegan saç şampuanı, en güçlü temizleyicilerin dahi yapamadığını başararak akmayı önlüyor. Eğer boyalı saçlarınızı daha uzun süre canlı ve parlak gösterecek bir formül arıyorsanız bu şampuan ile mutlaka tanışmalısınız. Yıpranmış saçlarınızı onarmaya yardımcı olacak vegan şampuan arayışınız varsa Botanical Repair’i denemelisiniz. Saçları anında içten dışa güçlendiren ve onarmaya yardımcı olan Botanical Repair; saç içinde yeni bağlar oluşturur ve yıpranmış saçların görünümünü ve hissini anında iyileştirerek daha canlı, daha yumuşak ve parlak görünmesini sağlıyor. Gücünü bitkilerden alan vegan şampuanlarımız arasından siz de saçlarınıza ve saçlarınızın ihtiyacına uygun bir seçim yapabilirsiniz. Daha fazla şampuan seçeneğimizi incelemek içinse Şampuan kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Vegan şampuan nedir?

Vegan şampuan, içeriğinde hiçbir hayvansal bileşim bulunmayan ve hayvanlardan elde edilen hiçbir madde kullanılmadan geliştirilen organik şampuanlardır. Vegan şampuanlar gücünü tamamen bitki özlerinden alır. Farklı bitkilerle geliştirilen ürünler saçların nazikçe temizlenmesini sağlar. Bununla birlikte saçların doğal bir şekilde beslenmesine de yardımcı olur.

Vegan içerikli şampuanlar nasıl olmalı?

Vegan şampuanların içeriğinde hiçbir hayvansal bileşim bulunmamalı. Bununla birlikte parfüm, paraben ve parafin gibi kimyasallar da içermemeli. Tamamen bitkisel özlerle geliştirilen vegan şampuanlar hassas saç yapısı için uygun yapıda olmalı. Aveda vegan şampuan çeşitlerimiz tüm bu özellikleri taşır ve %100 bitkisel içeriğe sahip bulunur.

Vegan şampuan ne işe yarar?

Vegan şampuan çeşitleri saçı nazikçe temizler. Saçları güçlendirmek için saç derisini arındırır ve dengeler. Bununla birlikte saçları ağırlaştırmadan nemlendirir. Hayvan dostu şampuan çeşitlerimiz farklı saç tipleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak formüle edilir. Bunlar arasından ihtiyacınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

 

Vegan şampuanlar organik mi?

Vegan şampuanlarımız tamamen bitkisel özlerle geliştirildiği için organik olma özelliği taşır ve içeriğinde hiçbir hayvansal bileşim ve kimyasal bulunmaz. Zengin bitki özleri ve yağları içeren Aveda vegan şampuan çeşitleri gücünü bu bitkisel özlerden alır.