SÜLFATSIZ ŞAMPUAN

..Göre Sırala:

Sülfatsız Şampuan

İçeriğinde sülfat barındırmayan sülfatsız şampuan çeşitleri Aveda’da sizleri bekliyor. Farklı saç tipleri ve saç gereksinimleri için özel olarak formüle edilen ve sülfat içermeyen şampuan koleksiyonumuzdan saçınız için en uygun şampuanı kolayca bulabilirsiniz. Yıpranmış saçlarınızı onarmak ve güçlendirmek için sülfatsız formüle sahip Damage Remedy şampuanı, saç derinizi rahatlatacak sülfatsız bir şampuan arayışınız varsa ise Scalp Benefits şampuanı tercih edebilirsiniz. Doğal türevli içeriklerle formüle edilen ve gücünü bitkilerden alan Aveda sülfatsız şampuan çeşitleri ile tanışmanın şimdi tam zamanı!

Sülfatsız Parabensiz Şampuan Çeşitleri ile Kusursuz Saç Temizliği

Kusursuz ve doğal saç temizliği için ihtiyacınız olan sülfatsız parabensiz şampuan çeşitleri Aveda’da! İnsan sağlığına karşı birtakım zararlı etkileri bulunan kimyasallar olan sülfat ve paraben içermeyen doğal şampuanlarımızla saç temizliğinizi kusursuz hale getirebilirsiniz. Parabensiz ve sülfatsız şampuanlar arasında yer alan Invati Advanced, saç dökülmesine karşı etkili formüle sahip bulunuyor. %95 doğal türevli bu şampuan sayesinde saçınızı derinlemesine temizler, arındırır ve yenilersiniz. Saç dökülmesine dur demenize de yardımcı olacak bu şampuan; incelmiş, seyrelmiş ve normal veya yağlı saç tipleri için formüle ediliyor. Sülfatsız şampuan önerisi olabilecek bir başka şampuan da saç derisi için en iyi bakımı sunan Pramāsana saç derisi bakım şampuanı. Sebum seviyelerini anında dengelemek için saç derisini nazikçe temizleyen bu özel şampuan kuru saçlar için ideal. Kuru saçlarınızı nemlendirmek için tercih edebileceğiniz bir başka parabensiz ve sülfatsız şampuan da Nutriplenish. Daha pürüzsüz bir his ve gözle görülür derecede sağlıklı saçlar için Nutriplenish hafif nemlendirici şampuanı mutlaka denemelisiniz.

Erkekler için Sülfatsız Şampuan

Erkek saç bakımını mükemmelleştirecek sülfatsız şampuanlarımızdan biri olan Aveda Men Pure-formance şampuan, saçı yatıştırıcı ve ayrıca saç derisini canlandırıcı etkiye sahip bulunuyor. Yüksek performansa sahip bu sülfatsız şampuan; organik sertifikalı nane, güve otu, lavanta, diğer saf çiçek ve bitkisel özler içeren Aveda'nın kendi pure-fume™ aromasıyla da büyülüyor. Erkek sülfatsız şampuan çeşitlerimizden biri de Invati Men erkekler için dökülme karşıtı şampuan. Saç dökülmesini engellemeye yardımcı olan bu şampuan aynı zamanda gözeneklerin tıkanmasına neden olan yağı temizlemek için keklik üzümünden elde edilen salisilik asit ile saç derisini kusursuzca temizler ve arındırır. %98 doğal içeriğe sahip Invati Men, ince telli saçları güçlendirmeye de yardımcı oluyor.

Sülfatsız şampuan nedir?

Sülfatsız şampuanlar saçlarda tahriş ve kızarıklık gibi bir hassasiyet yaratmadan temizleme ve arındırma sağlayan ürünler olarak biliniyor. Sülfat içerikli ürünler bazı saç tiplerinde alerjik reaksiyonlara yol açabiliyor. Aveda sülfatsız şampuan çeşitleri saçları derinlemesine temizlerken aynı zamanda saç dökülmesi, pullanma ve tahriş oluşumunu da önlüyor.

Sülfatsız şampuan ne işe yarar?

Aveda’nın koleksiyonunda yer alan sülfatsız şampuanlar farklı saç sorunlarına hitap ediyor. Parabensiz ve sülfatsız içeriğiyle öne çıkan ürünler yıpranmış saçların onarılmasını sağlıyor. Saç ve saç derisinde herhangi bir tahriş yaratmadan birçok problemin giderilmesine yardımcı oluyor.

Sülfatsız şampuan faydaları nelerdir?

Sülfatsız şampuanlar doğal içeriğe sahip yapılarıyla saçları arındırır ve besler. Aveda sülfatsız şampuan çeşitleri saç kırıklarını onarır ve hassasiyet problemlerinin yatışmasını sağlar. Saç sorunlarına özel olarak geliştirilen ürünler ayrıca cansız ve yıpranmış saç görünümünü ortadan kaldırır. Bununla birlikte saçların kaybettiği canlılığı ve ışıltıyı geri kazandırır.

Neden sülfatsız şampuan?

Sülfatsız şampuanlar özellikle yıpranmış ve hassaslaşmış saçlar için önemle tavsiye ediliyor. Bu ürünler boyama, şekillendirme ve dış etkenlerin sebep olduğu tahribin giderilmesinde etkin rol oynuyor. Aveda sülfatsız şampuanlar farklı saç tiplerinde oluşabilen problemler için özel olarak geliştiriliyor.

 

Sülfatsız şampuan nasıl kullanılır?

En güçlü etki için Aveda sülfatsız şampuanları ıslak saça ve saç derisine masaj yaparak uygulayın. En iyi sonuç için serinin saç kremi ile birlikte kullanım sağlayın.