Product imagery of blonde revival™ purple toning shampoo and conditioner.

SARI SAÇLARINIZIN TONUNU YAZ BOYUNCA NASIL CANLI TUTABİLECEĞİNİZİ KEŞFEDİN

 

BLONDE REVIVAL MOR ŞAMPUAN VE SAÇ KREMİ İLE SARI SAÇLARINIZI CANLANDIRIN

Boyanmış sarı saça sahip olanlar için, büyük olasılıkla istenmeyen sarı ve turuncu yansımalardan kaçınmak en büyük endişelerden biridir. Boyalı saçlardaki istenmeyen sarı ve turuncu yansımaların nasıl oluştuğunu öğrenmek için aşağıdaki yazımızı okuyun.

 

Güneşli günler geldikçe, saç renginiz güneşin kurutucu etkilerinden etkilenebilir ve plaj günleri yaklaştıkça saçınız için doğru ürünleri bulmak çok önemli hale gelir. Yaz havasıyla birlikte gelen oksijen ve sonsuz güneşe maruz kalma durumu, boyalı saçınızın altındaki kendi saçlarınızın sıcak tonlarını daha da ortaya çıkarabilir, böylece saç renginizde istenmeyen tonlar oluşabilir.

İşte burada biz devreye giriyoruz. Bu süreci önlemeye yardımcı olmak için saçınızı boyadıktan sonra attığınız adımlar önemlidir ve bu, bir mor şampuan ve saç kremi ile önlenebilir. Ayrıca, saçlarınızı nemlendirmenize ve canlandırmanıza yardımcı olabilir.

 

 

Image of Lou Galliot looking into a mirror, playing with her hair.

YENİ blonde revival mor şampuanımız ve saç kremimiz, yeni boyanmış gibi parlak ve canlı sarı saçlar için geliştirilen üçlü etkili bir sistemdir. %100 vegan formüllere sahip üç etkili sistem:

 

  • • Zengin mor pigmentleri ile saçtaki istenmeyen turuncu ve sarı yansımaları nötrlemeye yardımcı olur.
  • • Nemlendirici ve besleyici botanik yağlarla saçı yumuşatır.
  • • Her bir saç teline nüfuz ederek pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar.

Bu iki ürün, işlem görmüş sarı saçlılara ekstra bakım yapmak için birlikte kullanılır ve sadece ilk kullanımda bile saçtaki istenmeyen tonları gözle görülür şekilde nötrlemeye yardımcı olur. İstenmeyen sarı veya turuncu yansımaları ortadan kaldırmaya veya etkisiz hale getirmeye yardımcı olmak için x8 kat daha fazla mor pigment* içerir.

 

Tüm Aveda ürünleri gibi, blonde revival ürünleri de sadece vegan değil, aynı zamanda boyalı saçlara besin değeri yüksek içeriklerle nem sağlayan doğal türevli içeriklerden oluşur.

 

 

 

 

 

İLK ADIM: SAÇINIZI ŞAMPUANLAYIN

 

İlk adım olarak şampuan ile başlayın. Kısmen daha az köpüren (sülfatsız!) formülü sayesinde saça zarar vermeden nazikçe arındırmak için özel olarak blonde revival mor şampuanı formüle ettik. Bu teknik olarak sarı saçlar için formüle edilen bir mor şampuan olsa da, aynı zamanda gri veya gümüş saçlar için de etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

 

Kullanmak için saçınıza uygulayın ve istediğiniz nötrleme miktarına bağlı olarak 1-3 dakikaya kadar bekletin, sonrasında saçı durulayın. Saçları boyadıktan hemen sonra veya saç renginin daha soğuk bir ton elde etmesini sağlamak amacıyla herhangi bir zamanda kullanılabilir.

 

Bu şampuanın bitkisel içerikli formülü sayesinde saçınız ipeksi bir yumuşaklığa sahip olur ve asla ağırlık yapmaz. Saçlarınızın acai üzümü ve çarkıfelek meyvesi gibi süper besinler içeren hafif yapılı bir bitkisel yağ karışımını deneyimlemesini sağlar. Bu iki güçlü bileşen, kırılgan, boyadan zarar görmüş saçları besleyen, nemlendiren ve yenileyen temel yağ asitleri bakımından zengindir.

 

 

 

İKİNCİ ADIM: SAÇ KREMİNİ UYGULAYIN

 

Şampuandan sonra sırada bakım yapmak var. Blonde revival mor saç kremi saçlarınıza anında bakım yapar, yumuşatır, pürüzsüzleştirir ve karışıklıkları açar. Boyalı saçlar için bitkisel içeriklerin karışımı ile böylesine güçlü bir nem sağladığı için Tabiat Ana'ya bir kez daha teşekkür edebiliriz.

 

Doğal türevli bakım yapan bileşenlerden olan jojoba, ayçiçeği ve macadamia fındığı yağları sayesinde aşırı işlem görmüş saçlar, bitkisel bir nemlendirme ile beslenerek yumuşaklık hissini yeniden elde ederler. Kiraz içeren narenciyeli çiçeksi bir aromaya sahiptir.

 

Tıpkı blonde revival mor şampuan, gibi, bu renk nötrlemeye yardımcı olan saç kremi gri ve gümüş saçlar için olduğu gibi boyalı sarı saçlar için de harika sonuçlar elde etmenizi sağlar.

 

İki formül de Dünyamıza ve müşterilerimize özen gösterilerek geliştirildi. Yüksek performanslı ve etkili olsalar da, vaat ettikleri faydaları elde etmenizi sağlarken, aynı zamanda temiz bir içeriğe sahiplerdir ve sert kimyasallar içermezler.

 

Başka bir deyişle, daha fazla bitkisel ve besleyici içeriğe sahiptir kesinlikle sülfat veya silikon içermez. %96 doğal olarak türevlidir** ve her zaman olduğu gibi hayvan dostudurlar.

 

 

Tüm yaz boyunca sarı saçlarınızın tonunu canlı tutmanın yeni bir yolunu deneyimlemek için blonde revival mor şampuan ve saç kremini deneyin.

 

 

 

ÜRÜNLERİ SATIN ALIN

 

 

*Aveda Blue Malva'ya kıyasla.

**Bitkilerden, petrol dışı minerallerden veya sudan.