farklılığı bir aveda salonunda deneyimleyin
dikkat edin-
Aveda saç tasarımcıları size en uygun saç görünümünü elde edecek eğitim ve sezgiye sahipler, ihtiyaçlarınıza neyin uygun olacağını açıklayacaklar. Saçınıza uygulama yapılırken, saç tasarımcınızı izleyin ve onunla etkileşimiçinde olun. Böylece stilinizi evde de nasıl yeniden yaratabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

açık konuşun-
Aveda saç tasarımcınız verilecek servis boyunca uygulamaları anlamış olmanızı ve kendinizi rahat hissetmenizi ister. Eğer saçınız ile ilgili endişeleriniz varsa bunu saç tasarımcınız ile paylaşmayı unutmayın.

bir resim bin kelime değerindedir-
Beğendiğiniz imajın resmini getirin ancak getirdiğiniz resimdeki kadının yüz şeklinin ve saç dokusunun sizinkiyle aynı olduğundan emin olun.

Salon servisleri noktalara göre farklılık göstermektedir.
istediğiniz görünüme ulaşmanız için küçük ipuçları:

Kendinizi güvenilir bir uzmana emanet edin. İstediğiniz görünümü elde etmenin en iyi yolu yetenekli birine gitmektir.
1. Bir fincan rahatlatıcı Aveda çayı eşliğinde sıcak bir karşılama yapılır.

2. Size en uygun modeller ve kişisel ihtiyaçlarız kapsamlı bir danışmanlık ile belirlenir.

3. Stresten arındırıcı, dengenizi düzenleyecek ve gerginliğinizi azaltacak, ücretsiz bir Aveda Duyu Ritüeli alırsınız.

4. Yetenek ve ilhamın birleştiği olağanüstü bir teknik servis alın - Aveda'nın servis saygınlığı öğrenmenin asla sonu olmadığı felsefesinden gelmektedir. Saç tasarımcılarımız kendi vizyonlarını, sizin ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda yapılacak uygulamalara dahil etmeyi bilirler.

5. Yeni görünümüzü evde de uygulayarak devam ettirmenizi sağlayacak kişiye özel ürün tavsiyeleri sunulur.
beş adımda her ziyaretinizi unutulmaz yapan deneyimler:
kadın
belirgin bir kesim ve renk sadece başlangıçtır.

Aveda saç tasarımcıları, saç bakımınızı uzmanlıkla önemsemek ve sizin kendinizi en iyi şekilde hissetmenizi sağlamak için eğitilmişlerdir. Onlar, size uygun olacak stilleri belirlerken, en son trendlerden ve moda podyumlardan esinlenirler. Tüm bunların hepsi saf çiçek ve bitki özleri ile güzelliğinizi artırırken, aynı zamanda doğanın güzelliğini de koruyarak gerçekleşir. 

erkek
Aveda saç tasarımcıları, maskülen kesim ve şekillendirme tekniklerini etkili şekilde uygulamak üzere eğitilirler. Aynı zamanda saç tasarımcılarımız, daha yüksek ve yaratıcı bir hizmeti nasıl vereceklerini bilirler. Tüm bunlar yalnızca tek bir düşünceyle uygulanır: size daha iyi hizmet vermek için.
Aveda'nın hayatınızda yapabileceği değişikliği hissedin. Bugün en yakın Aveda noktasından randevunuzu alın. Size en yakın salonu bulun.
saç & saç derisi
Saçlarınız için; duyularınıza hitap eden, yoğun onarıcı bir deneyim.

Saç derisiyle başlar, boyun ve omuz masajı ile devam eder. 12 çeşide kadar iyileştirici bitkisel yağ ve aromalardan oluşan karışımlar ile yapılan masaj, saç derisini aktive etmeye ve gerginliği azaltmaya yardımcı olur. Daha sonra iki yoğun bakım formülünden biri uygulanır: Nem Yüklemesi saçı %71'e kadar yumaşır ve pürüzsüzleştirir, ya da Güçlendirici Bakım saç kırılmalarına karşı saçı %71'e kadar dayanıklı hale getirir.
botanical Hair & Scalp Therapysm
saçınız için
nemlendirici yoğun bakım saçınızda yumuşak, ipeksi ve parlak bir sonuç yaratırken, nar ve buriti yağlarının gücüyle kuru saçları %86'ya kadar* iyileştirir.

onarıcı yoğun bakım  saçınızda güçlü, esnek ve sağlıklı gözüken bir sonuç yaratırken, kinoa proteini ve şeker pancarı türevli amino asitlerle yıpranmış saçları %84'e kadar iyileştirir.

çok yıpranmış saçlarda yoğun bakım durulanmadan üzerine maske uygulaması da yapılır.

saç deriniz için
saç derisini dengeleyici bakım iyileştirici bitkisel yağ ve aroma karışımları ve yenileyici yoğun bir masaj yardımı ile, saç derinizi dengeler. Sağlıklı, güzel saçların temelini oluşturmaya yardımcı olur.

saç derisini arındırıcı bakım saç derisini tazeleyici masaj ve keklik üzümü türevli salisilik asitin yardımı ile, saç derisini nazikçe derinlemesine arındırır ve sağlıklık saçlara kavuşmak için tıkalı gözeneklerin açılmasına yardımcı olur.

saç ve saç deriniz için
saç ve saç derisi bakımı size adeta bir spa deneyimi yaşatır. Yenileyici saç derisi bakımı ile başlar ve dönüştürücü nem veya onarıcı yoğum bakım ile sonlanır. Saçınız daha sağlıklı ve parlak görünürken, yumuşak ve ipeksi hissedersiniz.

*Klinik olarak yapılan ıslak saç tarama çalışmasında.

botanical therapy yoğun bakımları
Ayurveda'nın(Hindistan'ın antik şifa sanatı) bilgeliğinden yararlanın ve iyileştirici bitkisel yağ ve aromaların gücü ile güzel saçlar için sağlıklı bir temel oluşturun. Kişiye özel bakımlar ihtiyaçlarınızla buluşur - yoğun nem veya onarım sağlar, saç ve saç derinizin dengesini yeniler.
saç boyası
botanical hair therapy
saç yumuşaklığını %71'e kadar artırır.

kişiye özel röfle teknikleri
En az zaman alan pratik folyo teknikleri ile saça hareket, boyut ve yeni bir görünüm katar.

parlaklık bakımı
Doğal saç rengini güçlendiren parlaklık bakımı.

doğal beyaz kapatma
Beyazları gizler, aynı zamanda saç daha dolgun ve daha kalın görünür.

Servisinizi bugün almak için salon uzmanınıza danışın! 
Ayçiçek yağı, hint yağı ve jojoba yağı saçı biçimlendirir ve parlaklık katar.

Doğal anti oksidantlar renk solmasına karşı saçı korur.

Yatıştırıcı, rahatlatıcı ve sakinleştirici saf çiçek ve bitki özlerinden oluşan aroma ve lavanta ile doludur.
Aveda Saç Boyası, sizi daha uzun süre canlılığını koruyan renklerle buluşturur. Çünkü %99'a kadar doğal türevlidir ve saçınıza zarar vermez. Aveda Saç Boyasını sevmeniz için birkaç sebep daha var:
Green Science™
Güçlü bitkisel aktif maddeler ve yüksek etkili bakımlarıyla yaşlanan cildin yenilenmesine, onarılmasına ve canlandırılmasına yardımcı olur.

Enbrightenment™
%100 doğal türevli parlatan karışımımızı içeren Enbrightment cilt bakımı sistemi, cildinizin berraklığını %52’ye kadar arttırabilir ve koyu leke görünümü ile renk solmasını %34’e kadar azaltabilir.

Outer Peace™
Sivilceli ve akneli ciltler için, pürüzlerin görünümünün azalmalarını ve yeniden oluşmalarını engellemeye yardım eden program.

All-Sensitive™ Facial
Hassas ciltler için aromasız cilt bakımı.

Botanical Kinetics
Cildinizin hassas nem dengesini korumaya yardımcı olmak için doğanın en iyi içerik maddeleri. Cildinize dokunulası pürüzsüzlük, temizlik ve yumuşaklık kazandırarak botanik karışımlar içerir.

Aveda Men Pure-Formance™
Özellikle erkekler için formüle edilmiş, yüksek performanslı cilt bakım ürünleri ile cilt pürüzsüzleşir ve rahatlar.
Cilt bakımı
stress-fix™
Lavanta lavandin ve misk adaçayı dahil %100 organik sertifikalı içerik maddelerinden elde edilmiş ve klinik olarak kanıtlanmış, stres giderici aromaya sahip vücut bakım sistemi.


caribbean therapy™ body treatment
Adanın yaşam gücünden beslenen tuz ve Karayip şeker kamışı ile cildinizi ve duyularını dönüştürür; hindistan cevizi, avokado ve çarkıfelek meyvesi yağları ile cildinizi yumuşatır ve besler; ada aromaları ile canlandırır.
  • kuru, pul pul dökülen cildi anında yumuşatır
  • güve otu, defne ve misket limonu aromaları ile tropiklerde hissettirir


chakra™ balancing massage
Vücudu ve zihni dengelemek için otantik ayurvedik uçucu bitki yağlarıyla özenle formüle edilmiş, hafif nemlendirici özelliğe sahip, aromalı vücut spreyleri.

pure-formance™ composition™
Özellikle erkekler için formüle edilmiş, yüksek performanslı bakım ürünleri. Composition saç derisini, vücudu ve saçı nemlendiren çok işlevli aromatik yağ. Tüm vücudu sakinleştirir ve yatıştırır.

rosemary mint awakening body wrap
Zaman içinde açığa çıkan aromasıyla ve ferahlatan mentol canlılığıyla ipeksi dokunuşlar. Güneş ve spor sonrası için mükemmeldir.
Vücut Bakımı