Maksimum Ürün Satın Alma Politikası

Üçüncü Adım:
Siparişinizi tamamladıktan sonra, siparişinizin gerçekleştiğini onaylayan "Teşekkür ederiz" sayfası karşınıza çıkacaktır. Siparişinizi tamamlamanızdan kısa bir süre sonra sipariş faturanızı onaylayan bir e-posta alacaksınız. Eğer siparişinizi tamamlamanızın ardından, 24 saat içerisinde sipariş onayınız elinize geçmezse, lütfen 0216 217 16 16 no'lu telefondan bize ulaşın ya da e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.

Siparişiniz hakkındaki sorularınız için veya gerçekleştirdiğiniz siparişin takibini yapmak için lütfen Aveda Müşteri Hizmetleri ile 0216 217 16 16 no'lu numaradan iletişime geçin veya İletişime Geç'i tıklayın. En hızlı servis için, lütfen sipariş numaranızı hazır bulundurun.

SEPETİ GÖRÜNTÜLE
Satın aldığınız ürünlerin listesini, seçilen adedi ve toplam alışveriş tutarını görüntülemek için alışveriş sepeti butonuna tıklayın. Bu bölümde sipariş ettiğiniz ürünleri silebilir veya adedini değiştirebilirsiniz.

ALIŞVERİŞ SEPETİNİZDEKİ ÜRÜNLERİ SİLMEK İÇİN
Alışveriş sepetinizdeki bir ürünü silmek istiyorsanız, "Sepeti Görüntüle"ye gidin ve ürün isminin altındaki "Kaldır" linkini seçin. Ürün alışveriş sepetinizden kaldırılacaktır.