Kampanyalar, yeni çıkan ürünler ve son trendler hakkında email almak için kaydolun.
Bize Ulaşın: 0850 250 1791
Ellerinize, hakettiği önemi ve nemi yılbaşı özel olan bu set ile hediye edin. Sadece 95TL’ye rahatlatıcı candrimā™, dengeleyici shampure™ ve güzelleştiren beautifying aromalarından oluşan sınırlı sayıdaki Renewing Journey hand relief™ set, yeni yılın size yaşatacağı tarifsiz yolculukta yanınızda olsun.
Yılbaşına özel rahatlatıcı candrimā™ aromalı ve organik zencefil sertifikalı creme cleansing oil, body polish ve body moisturizer ürünlerinden oluşan Comfort Hediye Set hem vücudunuza hem de ruhunuza iyi gelecek.
Ferahlatıcı aroması ile geçen senenin favorisi olan rosemary mint ailesinden, yılbaşına özel 2 ürün; Rosemary mint composition oil ve rosemary mint body polish ile ferah bir yıl dileriz.
Hayatınıza renk katan insanlara renk koruyucu ve canlandırıcı bir hediye seti armağan edin!Color Conserve™ ailesinden şampuan, saç kremi ve günlük renk koruma alışverişlerinizde 1 adet seyahat boy Light Elements™ smoothing fluid hediyeniz*
Kod: colorconserve
Erkeklere özel hazırlanmış ileri performans ailesinden yılbaşı özel sevdikleriniz için bir araya getirdiğimiz Aveda men pure - performance hediye set alışverişilerinizde sepetinizde seçeceğiniz Aveda men pure-formance™ shaving cream veya Aveda men pure-formance™ after shave hediye.*
Aveda men-pure performance hediye set içeriği;

*Sepetinizde kampanya ürününüzü seçin.
İki adımlı pratik bir sistem ile saç kaybını azaltmaya yardımcı invati men™ nourishing exfoliating shampoo ve invati men™ scalp revitalizer orjinal boy alışverişlerinizde seyahat boy invati men nourishing exfoliating shampoo hediye.
Kod: invatimen
Yılbaşına özel Nane Ferahlığı fırsatı; canlandırıcı nane ve biberiye içerikli rosemary mint hand and body wash 250ml ve derinlemesine nemlendiren, sınırlı sayıda özel üretim hand relief™ moisturizing creme ve rosemary mint aroma 150ml alışverişlerinizde peppymint 6ml hediye!
Kod: peppermint
Yeni yılda Aveda ile saçlarınıza dogunluk katın! Saç tellerini kalınlaştıran ve besleyen Hacimli Saçlar Hediye Seti alışverişlerinizde saçlarınıza doku kazandıracak texture tonic 30 ml hediyeniz.
Hacimli Saçlar Hediye Set İçeriği;
Paddle Brush
Pure Abundance style-prep 100ml
Volumizing Tonic 30ml’den oluşur.
Kod: texturetonic
Yeni yılda muhteşem, sağlıklı, güçlü buklelere sahip olun! Güven veren dalgalarınızdaki kıvrımları belirginleştirmek için online özel kampanya ile be curly™ shampoo ve be curly™ curl enhancing hair spray 200ml alışverişlerinizde be curly™ co-wash seyahat boy hediye.
Kod: becurly
Cilde sağlıklı ışıltı veren tulsãra™ renew morning creme alışverişlerinizde online özel kampanya ile 2’şer adet tulsãra™ calm concentrate, tulsãra™ bright concentrate ve tulsãra™ firm concentrate denem boy sample hediye!*

*Kampanya sepetinizde otomatik eklenecektir.

Bitkilerin yaşamsal enerjisiyle capcanlı bir cilt bakımı deneyimi sunan Online Özel botanical kinetics™ exfoliant 150ml ve botanical kinetics™ skin firming/toning agent 150ml alımınızda 3’er adet botanical kinetics™ soft creme ve rich creme deneme boyları hediye!*

*kampanya sepetinize otomatik eklenecektir.